Leganés – Sevilla 1:1 (kon.)
CD Leganés
1:1 (0:1)
Sevilla FC
Středa 31.01.2018, 21:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španělský pohár • Semifinále

To je ode mě pro dnešek vše, přeji příjemný zbytek večera, případně dobrou noc, u dalších onlajnů se těším na počtenou. (23:19:34)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 4:7. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 9:16.

Je konec, odveta bude ještě zajímavá. Ve druhém poločase se domácí dočkali vyrovnaní, byli odměněni za aktivitu, když Siovas v hlavičkovém souboji přetlačil Rica, který v malém vápně hodně chyboval. Leganés sice bylo více na míči a mělo více náznaků, šance však žádné. Stejně jako Sevilla, druhý poločas moc zajímavý nebyl. V nastavení se pěknou pumelicí prezentoval Vázquez, ale bránu netrefil.
    Šance jsou tak před odvetou za týden otevřené, remíza 1:1 z hostující půdy však více vyhovuje Seville, která bude favoritem.

90+2

90+2
    N'Zonziho hlavička končí mimo, Champagne odkopává od brány.

90+2
    Sevilla ještě vybojovala přímý kop na útočné polovině.
    90+1. Vázquez to zkusil z dálky, bránu netrefil.

90+1
    Rozhodnout mohl Vázquez, který si navedl míč na střed ke střele a z dálky tvrdě vypálil. Míč prosvištěl nad břevnem, ale byla to největší šance hostů ve druhé půli.

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Ovšem Sevilla napadáním nakonec získala míč pod kontrolu a ještě to v závěrečných minutách zkusí.

90
    Bustinza na hraně pravidel zastavil Correu, domácí díky tomu mohou jít dopředu.

88
    Ramos trestuhodně přišel o míč a musel zatáhnout za záchrannou brzdu, a tak stáhl Nolita k zemi. Žlutá karta i pro něj.

87
    Gumbau zastavil přihrávku na Sarabiu a domácí vzápětí vybojovali faul na svou osobu.

86
    Sarabia hrál vysokou nohou a Rica zasáhl kopačkou bolestivě do ruky, za což dostává žlutou kartu.

86
    Sarabia však vzápětí podrazil Raula Garcíu, domácí obrana si odpočine, naopak Leganés ještě může zahrozit.

85
    Centr Nolita obránci srazili, ale Leganés je stále pod tlakem.

84
    Napadající Beavue fauloval na půlící čáře. Hosté už se nikam moc neženou a zdá se, že by byli spokojeni i s remízou 1:1.