Burnley – Manchester City 1:1 (kon.) | Bournemouth – Stoke 2:1 (kon.) | Brighton – West Ham 3:1 (kon.)
Leicester – Swansea 1:1 (kon.) | Manchester Utd. – Huddersfield Town 2:0 (kon.) | West Brom – Southampton 2:3 (kon.)
Arsenal – Everton 5:1 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (0:1)
Stoke City
Sobota 03.02.2018, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 26. kolo
    79. Lys MOUSSET - 2:1

79
    Bournemouth právě vstřelil branku!
    Parádně zahraná standardka posílá domácí tým do vedení! Jordon Ibe krásně odcentroval na vzdálenější tyč, kde hráči v bílém neuhlídali LYSE MOUSSETA a ten hlavičkou s odrazem o trávník zaznamenal svůj první gól v Premier League!
    70. Joshua KING - 1:1

70
    Domácí se v sedmdesáté minutě konečně dočkali a za svůj zlepšený výkon jsou odměněni vyrovnávajícím gólem! Po přízemní přihrávce z hloubi pole se dvojice hostujících hráčů trestuhodně nedomluvila a na hraně vápna pustila míč k JOSHUA KINGOVI, který zachoval klid a pravačkou zamířil mimo dosah Butlanda.
    5. Xherdan SHAQIRI - 0:1

5
    Stoke City právě vstřelilo branku!
    Tak to je výborný start pro hosty, kteří se již na konci páté minuty radují z vedení! Velkou zásluhu na tom má Badou Ndiaye, který milimetrově přesně odcentroval na XHERDANA SHAQIRIHO a na jeho přesně umístěnou hlavičku brankář Begović nedosáhl.