Havlíčkův Brod – Kometa Brno 5:3 (kon.) | Přerov – Mountfield HK 3:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
5:3 (2:0, 2:0, 1:3)
HC Kometa Brno
Neděle 04.03.2018, 12:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Ještě vám dlužím výsledek ze staršího dorostu. Havlíčkobrodští hokejisté zvítězili na chomutovském ledě 2:0 (14:37:40)

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek víkendu.

Je konec! Bruslaři zvládli hostující nápor! A vítězí 5:3! Za Brno se trefili Patrik Fajmon a Jan Holemý. Za Havlíčkův Brod se trefil Marek Kopic

59:54
    Žák projel celé hřiště, ale jeho rána byla sražena.

59:42
    Kerber minul prázdnou branku

59:25
    Kometa v šesti!

56:10
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Radost hostujícího celku moc dlouho netrvala! Dan Fiala poslal zpoza branky puk na MARKA KOPICE, který vystřelil do protipohybu Vystavěla. Brněnský hráč na puk nedosáhl! Asistence: Dan Fiala

55:50
    Kometa právě vstřelila branku!
    To bude ještě hodně napínavý finiš! Jan Holemý vyslal ERIKA MELUZINA, který brejkovou situaci zvládl na jedničku, když si vymíchal Krále a následně jen zavěsil pod víko! Asistence: Jan Holemý, Jakub Masař

55:34
    Přečíslení dva na jednoho Meluzin přihrál na Václava Rašovského, který nedal, jelikož proti nim stál Daniel Král, který famózně jej vychytal.

54:37
    Kopic vyhodil puk a ušetřil, tak drahocenné vteřiny.

54:20
    Hráči Komety kombinují před Králem.

54:09
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kerber – 2 min., podražení).

53:25
    David Matula byl před chvílí tvrdě sražen k zemi a opustil ledovou plochu!

48:04
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku)

47:38
    Brňáci skórují ve vlastním oslabení! Jakub Malý nahodil kotouč z obranného pásma, před modrou si ho vzal ERIK MELUZIN a chladnokrevně překonal Krále! Asistence: Jakub Malý

47:02
    Josef Dáňa trefil břevno.

45:51
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (J. Sedláček – 5 min., vražení na hrazení + osobní trest do konce utkání, vražení na hrazení). Trest odpyká Vyroubal.

45:40
    Komeťáci využívají přesilovou hru! PATRIK FAJMON projel hřiště a udělal slalom mezi domácí obranou a bekhendem překonal Krále! Asistence: Jakub Masař, Sebastian Bartes

45:31
    Komeťáci jsou v útočném pásmu.

45:03
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., krosček).

44:59
    Tvrdá rána Holemého orazítkovala tyč.

44:30
    Bruslaři vyhazují.

44:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (P. Vacík – 2 min., podražení).

44:06
    8 vypálil od modré čáry, ale Král vyrazil do rohu.

43:53
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., nedovolené bránění).

43:45
    Holotík byl sražen k zemi a těžce odjel na střídačku.

40:01

Druhá perioda skončila a opět se v ní trefili pouze domácí hráči. Nejprve svou druhou trefu přidal Patrik Vacík a po něm se trefil Josef Dáňa.
    Třetí třetina začne ve 13:55.

Průběžný výsledek ze staršího dorostu: Piráti Chomutov -BK Havlíčků Brod 0:1.

40:00

39:24
    Vysoká hůl Havlíčkova Brodu vhazovat se bude ve středním pásmu.

38:45
    Kopic si sjel mezi kruhy, ale bekhendem brankáře nepřekonal

38:21
    Domácí jsou kompletní a drží se v útočném pásmu.

37:42
    Fajmon vypálil golfem po zemi. Král vyrazil.

37:09
    Domácím se nedaří vyhodit.

36:22
    Fajmon vypálil od modré čáry, ale Král i přes zakrytý výhled jej vychytal.

36:15
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Trupl – 2 min., hákování).

35:38
    Král se skvěle přesunul proti Jakubu Masařovi a levým betonem zasáhl.

34:51
    Král skvěle zachytil letící puk a domácí mohou vystřídat.

34:42
    Bruslaři jsou pod tlakem a nedaří se jim vyhodit.

33:57
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Rauš – 2 min., vysoká hůl).

33:46
    Havlíčkobrodští hráči využívají přesilovou hru! Michal Kerber přiklepl puk na JOSEFA DÁŇU, který střelou tahem překonal brankáře k tyči! Asistence: Michal Kerber, Matěj Trupl

33:35
    Bruslaři skvěle kombinují v pásmu Brna

33:05
    Domácí vyhráli buly a už si sjíždí na své pozice.

33:05
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Kos – 2 min., nedovolené bránění).

32:36
    Běhůnek nahodil puk na Krále, jenž bez problémů vyrazil.

32:18
    Král vyrazil Holcmanovu střelu do rohu kluziště.

31:46
    Ofsajd zastavil Bruslaře př průniku do útočného pásma.

30:58
    Domácí jsou pod tlakem.

30:13
    Patrik Vacík plácl do letícího kotouče, ale Vystavěl s problémy vychytal.

29:31
    Dva brněnští hráči se srazili u mantinelu, čehož využil Dáňa, ale minul branku.

28:50
    Marek Kopic vyhrál buly v útočném pásmu a domácí se tak drží v útočné třetině.

28:23
    Po střele Alex Endl Král vyrazil puk lapačkou na horní síťku, odkud se vrátil zpět na led.

27:50
    Adam Prýl si sjel před brankáře, ale minul.

26:04
    Kopic přihrál před branku Dymákovi, kterému podjel puk pod patkou holi.

24:55
    Bruslaři jdou do tříbrankového trháku.! Havlíčkobrodští hráči byli pod tlakem, ale osvobodili se a šli do přečíslení dva na jednoho. Josef Vyvial udělal stahovačku , proti které si obránce lehl. Vyvial si jej objel a poslal puk na PATRIKA VACÍKA, který jen doklepl puk za Vystavělova záda! Asistence: Josef Vyvial, Josef Dáňa

24:17
    Hostující celek kombinuje v útočné třetině.

23:37
    Hosté vyhráli buly ve vlastní třetině a vrhli se dopředu, ale zastavil je ofsajd.

22:58
    Dáňa vystřelil z mezikruží do brankářovy výstroje.

22:04
    Filip Klofáč zkusil střelu z levého kruhu, tu však zastavil jeden z hostujících beků.

21:28
    Fajmon vystřelil od modré čáry, Král betonem vyrazil.

20:58
    Michal Kerber jel dopředu, ale byl zastaven.

20:35
    Holemý vypálil od modré čáry, Král ale skryl kotouč ve výstroji.

20:01
    Buly vyhráli Komeťáci a jsou v útočném pásmu.

20:01

Je za námi prví třetina zápasu, ve které padly dvě branky. Nejprve se trefil Dan Fiala a třicet sedm vteřin po něm Patrik Vacík.

17:44
    Filip Pártl nahodil puk do útočného pásma.

16:44
    Bruslařům se nedaří udržet v útočném pásmu.

16:01
    Erik Mezulin vypálil z mezikruží, jeho rána byla sražena do ochranné sítě.

15:09
    Havlíčkobrodští kombinují v útočném pásmu.

14:58
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Holemý – 2 min., nedovolené bránění).

13:55
    Jakub Kalčík ujel sám do brejku ale stihl se k němu včas stáhnout David Matula a zastavil jej.

12:31
    Bartes vypálil z pravého Kruhu, ale Král se stihl k tyčce včas přesunout.

11:35
    Parádní zákrok Vystavěla, který se stihl přesunout a gólovku Fialy vychytal semaforem.

11:13
    Alex Endl vypálil, jeho střelu tečoval Marek Kopic, ale trefil tyč.

10:38
    Bruslaři jsou kompletní a mají přesilovou hru.

09:57
    Holcman vypálil od modré čáry, Král bez problému vychytal.

09:27
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Fajmon – 2 min., nedovolené bránění).

09:14
    Komeťáci teď točili z havlíčkobrodskou obranou, ty se ale rychle osvobodili a jedou do útočné třetiny.

08:37

08:29
    Bruslařská rozehrávka byla nepřesná Brňáci jdou dopředu.

07:58
    Zych opět vypálil, ale rána mu nesedla.

07:40
    Domácí hráči teď kombinovali v útočné třetině nakonec Zych vypálil, ale Vystavěl lapačkou zasáhl.

06:46
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Masař – 2 min., hákování).

06:19
    Sebastian Bartes vystihl chybnou rozehrávku domácí obrany a poslal kotouč na Jakuba Malého, který minul prázdnou branku!

05:58
    Král raději podržel nahození od jednoho z brněnských beků.

05:27
    Marek Kopic vyhrál vhazování ve středním pásmu.

04:37
    Tomáš Vyrubal dorážel svoji střelu, ale sekl Krále. Tak si jej zavolal rozhodčí na domluvu.

03:37
    Jakub Koss si vybruslil před Krále a bekhendem jej zkusil překonat, ale domácí brankář drží čisté konto.

01:49
    Erik Mezulin vypálil z mezikruží, ale nepropálil Krále.

00:57
    Bruslaři jdou v první minutě do dvoubrankového vedení! Josef Dáňa nahrál za brankou PATRIKU VACÍKOVI, ten si vybruslil na spodek pravého kruhu a střelou zápěstím propálil Vystavěla ke vzdálenější tyči! Asistence: Josef Dáňa, Josef Vyvial.

00:20
    Tak to je opravdu rychlý nástup havlíčkobrodského celku! Marek Kopic přihrál na Martina Zycha, který vypálil od modré čáry. Brankář vyrazil betonem puk před sebe, kde stál DAN FIALA, jenž pouze doklepl puk za brankáře! Asistence:Martin Zych, Marek Kopic

00:01
    Úvodní vhazování dnešního zápasu vyhráli domácí a hned se vrhli do útoku.

00:01

Ještě před začátkem bych Vás chtěl pozvat na utkání staršího dorostu od 12:30. Piráti Chomutov vyzvou BK Havlíčkův Brod

Domácí hráči nastoupí dnes v bílých dresech. Hosté v modrých.

Havlíčkobrodským Bruslařům se z posledních deseti zápasů tolik nedařilo, jako jejich dnešnímu rivalovi. Dokázali vyhrát šestkrát a čtyřiatřicetkrát skórovat. Broďákům s padesáti čtyřmi body patří druhá příčka tabulky.

Nejproduktivnější hráč: Marek Kopic – 57 bodů (27+30)
    Nejlepší střelec: Marek Kopic – 27 gólů
    Nejlepší nahrávač: Marek Kopic – 30 asistencí
    Nejproduktivnější obránce: Dominik Vacík – 20 bodů (12+8)

HC Kometa Brnod

Brněnským mladším dorostencům se daří. Z deseti utkání osmkrát vyhráli. Z deseti zápasů dokázali čtyřicetkrát skórovat. Teď Komeťákům s jednašedesáti body patří první místo tabulky.

Nejproduktivnější hráč: Jakub Brabenec – 19 bodů (5+14)
    Nejlepší střelec: Jakub Masař – 9 gólů
    Nejlepší nahrávač: Jakub Brabenec – 14 asistencí
    Nejproduktivnější obránce: Jan Holemý – 16 bodů (4+12)

Krásné poledne z havlíčkobrodské Kotliny. Vítám vás u on-line přenosu z Extraligy mladšího dorostu. Dnes se odehraje utkání mezi BK Havlíčkův Brod – HC Kometa Brno. Druhý jmenovaný celek má o sedm bodů více.Utkání začíná v 12:30.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 1. Fiala (Zych, Kopic), 1. P. Vacík (Dáňa, Vyvial), 25. P. Vacík (Vyvial, Dáňa), 34. Dáňa (Kerber, Trupl), 57. Kopic (Fiala) – 46. Fajmon (Masař, Bartes), 48. Meluzin (Malý), 56. Meluzin (Holemý, Masař)

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Endl, Zych, Kutlvašr, Matula, Trupl – Kerber, P. Vacík, Kopic (C), Klofáč, Dymák, Rauš, Fiala (A), Prýl, Dáňa, Pártl, Vyvial
    HC Kometa Brno: Vystavěl (Schnattinger) – Řehák, Holcman, Holmeý, Běhůnek, J. Sedláček, Fajmon – Němec, Žák, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzin, I. Sedláček, Kos, Malý (A), Rašovský (C), Vyroubal, Masař

Rozhodčí: Jakub Horáček – Tomáš Krejčí, Václav Kubíček