po s.n. (1:0)
HC Bolzano
4:3 (0:3, 3:0, 0:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Neděle 04.03.2018, 17:45 • Palaonda Eiswelle • bet-at-home ICE Hockey League • Nadstavba

Ode mne je to pro dnešek vše. Znojmu zároveň končí sezóna, v létě znovu na viděnou! (20:14:27)

Trestné minuty:

Bolzano: 2
    Znojmo: 2

Střely na branku:

Bolzano: 28
    Znojmo: 26

Je konec. Jediným střelcem v nájezdech se stal Mike Halmo a rozhodl tak o tom, že Bolzano vyhraje i poslední zápas nadstavbové části. Orli vedli po první třetině 3:0, přesto se musí spokojit pouze s jedním bodem.

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bolzano.

Samostatné nájezdy začínají.

O tom, kdo si ze zápasu vezme o bod více, prodloužení nerozhodlo. Čekají nás tedy samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:20
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Bartoš – 2 min., podražení).

62:10
    Gartner střílel z pravé strany, kotouč se zastavil v lapačce Marka Schwarze.

61:40
    DeSousa měl možnost střílet z mezikruží, ale Lattner byl na správném místě a alespoň soupeře znejistil, takže zakončení nemělo žádné dobré parametry.

60:30
    Petan přihrával zpoza branky na Micelliho, ten ale nedokázal trefit puk ideálně.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 28. Monardo (Oleksuk), 35. Frank (Frigo, Bernard), 40. Egger (Micelli, Smith), rozh. náj. Halmo – 15. Číp (Raška, Lattner), 19. Zajíc (Tejnor), 20. Špaček (Číp, Raška)