Toronto – Buffalo 2:3 (kon.) | NY Islanders – Florida 0:3 (kon.) | Carolina – Ottawa 4:1 (kon.)
Tampa – Arizona 1:4 (kon.) | NY Rangers – Washington 2:4 (kon.) | Montreal – Detroit 4:2 (kon.)
Chicago – San Jose 3:4 (1:2 po s.n.) | Vegas – Colorado 4:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 3:0 (kon.)
Vegas Golden Knights
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Colorado Avalanche
Úterý 27.03.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

50:31
    David Perron usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl po faulu v obranném pásmu.

33:43
    Pierre-Édouard Bellemare byl ihned po vhazování ve středovém kruhu nepříjemně zasažen hokejkou Tysona Josta do obličeje, ze kterého začala sršet krev. Tyson Jost vyfasoval dvě plus dvě minuty za vysokou hůl a Vegas může získat ztracené vedení zpět!

28:38
    Brayden McNabb byl vyloučen na dvě minuty za držení a Colorado si zahraje druhou přesilovou hru v dnešním duelu.

24:06
    Colorado dostalo týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě, který odpyká na trestné lavici Tyson Jost.

11:38
    Tyson Jost dostal dvě minuty za hrubost a po reklamní přestávce si zahraje první přesilovou hru také Vegas.

09:25
    James Neal v pravém rohu obranného pásma fauloval zřejmě Tysona Barrieho a vyfasoval dvě minuty za podržení. Colorado si zahraje první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Tuch (W. Karlsson, Marchessault), 35. Marchessault (Theodore, W. Karlsson), 42. Theodore (Haula, Neal), 60. W. Karlsson (Marchessault) – 34. E. Johnson (Comeau, Nieto)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Theodore, C. Miller, Merrill, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, Tatar – Perron (A), Haula, Neal (A) – Tuch, Eakin, Carpenter – Nosek, Bellemare (A), Reaves. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Colorado Avalanche: Varlamov (S. Martin) – Nemeth, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Girard, A. Lindholm, Alt – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Jost, Compher, Kerfoot – Nieto, Söderberg, Comeau – G. Bourque, Toninato. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Dave Jackson, Tom Kowal. Čároví: Devin Berg, Kiel Murchison

Diváci: 18326