Brno – Karviná 0:0 (kon.) | Jablonec – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Slovácko – Liberec 0:1 (kon.)
Teplice – Sparta 1:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 1:2 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
1:2 (0:1)
FK Mladá Boleslav
Sobota 31.03.2018, 20:15 • Doosan Arena, Plzeň • HET liga • 22. kolo

Pro dnešek je to od nás vše, přeji hezký zbytek víkendu a někdy příště u fotbalu na shledanou. (22:14:24)

O velké překvapení se postarala na hřišti lídra Mladá Boleslav, která dokázala i přes červenou kartu ve druhém poločase zvítězit a výrazně si tak přilepšila v boji o udržení. Skóre otevřel krátce před pauzou Petr Mareš, který po přesné kombinaci překonal Matúše Kozáčika. Hosté hráli od 58. minuty bez vyloučeného Komličenka, dokázali se ale dlouho bránit a navíc z brejkové situace deset minut před koncem vytěžili důležitý druhý gól, ten vstřelil střídající Michal Hubínek. Plzeň se prosadila až minutu před vypršením základní hrací doby, když balon hlavou dopravil do sítě Marek Bakoš. Velmi blízko vyrovnání pak byli Západočeši v nastaveném čase, kdy míč z brankové čáry vytahoval brankář Polaček.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 6:11.

90+5
    90+5. V boleslavském vápně hlavičkoval Kozáčik, bránu netrefil

90+5
    Matúš Kozáčik vyběhl na poslední standardku do pokutového území soupeře a dostal se i k hlavičce, tu ale nedokázal usměrnit na branku.

90+5
    Přímý kop pro Plzeň. Zřejmě poslední šance na vyrovnání.

90+4
    Polovinu hřiště teď zavalil dým linoucí se z plzeňského kotle. Hra se naštěstí pro diváky odehrává na druhé straně před brankou hostů.

90+3
    Žlutou kartu dostává Tomáš Chorý (FC Viktoria Plzeň).

90+2
    Viktoriáni byli obrovský blízko vyrovnávací brance, většina fanoušků už zvedala ruce nad hlavu, podle sudího Zelinky ale dokázali hosté míč na brankové čáře odvrátit!

90+1
    Martin Polaček (Ml. Boleslav) nakonec dostává žlutou kartu. Zřejmě za zdržování. Nastavovat se ve druhém poločase bude pět minut.
    89. Marek BAKOŠ - 1:2

89
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktoriáni v závěru snižují na 1:2. Zeman našel výborným centrem na zadní tyči MARKA BAKOŠE, který možná i trochu se štěstím dokázal hlavou překonat brankáře Polačka. Ten se následně ve vlastní brance svalil na balon, odmítl jej vydat domácím a zřejmě schytal nějakou ránu – zatím zůstává na trávníku. Asistence: Martin Zeman.

87
    Ani z dalšího rohového kopu nedokázali Západočeši nic kloudného vytvořit. Hosté budou vhazovat.

Dnešní utkání sleduje 8 722 diváků.

86
    Střídání v týmu FK Mladá Boleslav: ze hřiště odchází Tiémoko Konaté, přichází Lukáš Magera.

86
    Zemanův přetažený centr našel Bakoše, ten byl ale v záklonu a branku vůbec netrefil.

85
    Další roh domácích bude rozehrávat Kopic.

84
    Kovařík našel svým centrem na malém vápně volného Bakoše, jeho hlavička ale nebyla dostatečně přesná, aby překonala brankářa Polačka. Ten tak i nadále drží čisté konto.