Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 6:0 (kon.) | Schalke – Freiburg 2:0 (kon.) | Leverkusen – Augsburg 0:0 (kon.)
Hannover – RB Lipsko 2:3 (kon.) | Stuttgart – Hamburg 1:1 (kon.) | Bayern – Dortmund 6:0 (kon.)
Hertha – Wolfsburg 0:0 (kon.)
Bayer Leverkusen
0:0 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 31.03.2018, 15:30 • BayArena, Leverkusen • Německá Bundesliga • 28. kolo

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 12:3. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 4:10. (17:25:35)

Tři nastavené minuty jsou minulostí a zápas Leverkusenu s Augsburgem končí bezbrankovou remízou.

Úvodní dějství nám příliš zajímavých šancí nepřineslo. To ve druhém poločase se hrálo dlouho nahoru dolů. Více ze hry měli domácí, kteří se i chvíli radovali ze vstřelené branky, když Bailey nahrál Brandtovi a ten propálil Hintze ke vzdálenější tyči. Bailey se ale po nahrávce dostal do ofsajdu a ještě mírně tečoval Brandtovu střelu a hlavní rozhodčí po konzultaci s videem gól neuznal. Ve zbytku času se již Leverkusen do takového tlaku nedostal a tak si Leverkusen i Augsburg odnáší z dnešního zápasu po bodu.

V dresu Augsburgu odehrál podstatnou část zápasu i Jan Morávek.

90+3

90+2
    Augsburg si vytvořil v nastaveném čase slibnou šanci. Córdova si potáhl balon kolem obránců, poté ho vyrušil při střele Bender a míč končí od střídajícího hráče jen vedle tyče.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90
    Augsburg už je pěkných pár minut pod tlakem, ale nyní skvěle držel balon Caiuby na útočné polovině a výrazně tak zdržel snažení Leverkusenu.

89
    Kai Havertz se položil do střely z otočky, ale po vysoké přihrávce nedokázal dokonale zkoordinovat své tělo a míč jde od jeho pravačky daleko od pravé tyče.

88
    Bailey nyní centroval na hranici vápna, kde byl připravený Volland, ale těsně před útočníkem domácího celku se dostal k odkopu Hinteregger.

87
    Julian Brandt kličkoval na pravé straně, ale nakonec ho obral o balon hned první bránící hráč Augsburgu. Hosté se však uchylují jen k odkopům.

86
    Bailey opět v akci. Leon Bailey si navedl balon k vápnu, ale ještě před střelou ho rozhodil Schmid. Následný pokus o centr od Henrichse končí vysoko nad brankou.

85
    Schmid bojoval o balon, ale nakonec se musel sklonit před dvojicí Aránguiz, Bailey. Leverkusen zůstal v blízkosti vápna soupeře, ale stále nemůže na Hitze a další vyzrát.

83
    Posledních zhruba deset minut i s nastavením pro oba týmy. Bailey sice přeskočil v pokutovém území Maxe, ale hlavička už neměla potřebnou razanci.

82
    Kiessling se hnal za balonem do vápna, bezhlavě se střetl s Hitzem, který po souboji zůstává ležet na trávníku.

81
    Caiuby si výborně zpracoval balon na pravé straně, ale rychle se k němu stáhl Wendell, který ho o šanci připravil. Také střídající Richter se dostal do střelecké pozice, ale jeho pokus končí jen u Bendera.

80
    Augsburg drží balon v dostatečně vzdálenosti od vlastní branky. Nyní se ale dostal do hry také střídající Kiessling, který se prodral až do vápna, kde však zasáhl Hinteregger.

79
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Marco Richter.

78
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Panagiotis Retsos, přichází Benjamin Henrichs.

78
    Střídání v týmu Bayer Leverkusen: ze hřiště odchází Julian Baumgartlinger, přichází Stefan Kießling.

77
    V obraně Augsburgu se otevírají okénka. Nyní si po ztrátě Morávka došel až před vápno Vollanda, ale ve spolupráci s Brandtem neuspěl.