Yantar Moskva – Sparta 6:9 (kon.) | IHS Riga – Třinec 0:2 (kon.) | Davos – Jungadler Mannheim 0:4 (kon.)
Zürich – Eisbären 3:1 (kon.) | HC Slovan – Sparta 3:6 (kon.) | North American Select – IHS Riga 2:3 (4:5 po s.n.)
Yantar Moskva – Davos 4:3 (kon.) | Třinec – Eisbären 1:4 (kon.)
ZSC Lions
3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Eisbären Juniors Berlin
Pátek 06.04.2018, 11:30 • Tipsport arena, Praha • Memoriál Jana Marka • Skupina B

Pro dnešní den se s vámi loučím a zítra u dalších zápasů z Memoriálu Jana Marka na počtenou! (13:48:40)

Nakonec ve třetí třetině padla jedna branka, jejím autorem byl hráč Curychu Johan Anderson, který se prosadil v přesilové hře. I když Berlín hrál mnutu pět na tři, nedokázal skórovat a v utkání padl 1:3.

Nejlepší hráči utkání

Nathanael Streule (ZSC) – Paul Balzer (EIJ)

59:21
    Berlín odvolal brankáře a ještě si bere oddechový čas.

58:53
    Kammermann jel na bránu střežen berlínským hráčem, právě kvůli němu se mu nepovedla střela podle představ.

57:58
    Curych hraje s klidem, nepouští Berlín do nějakých velkých šancí.

56:22
    Gólem švýcarského mužstva se tempo hry uklidnilo, Němci jsou asi v nepohodě z vývoje ve třetí třetině.

54:43
    Lions právě vstřelili branku!
    To, co se nepodařilo Berlínu, povedlo se Curychu. Využitou přesilovkou jdou do dvougólového vedení, mezi střelce se zapisuje JOHAN ANDERSON úspěšnou trefou z předbrankového prostoru. Asistence: Osaze Osa.

Za brankou Berlínu sledují utkání hráči Mannheimu, kteří již své polední utkání v Malé hale vyhráli 4:0 proti Davosu.

53:51
    Na trestnou lavici usedá hráč Berlínu Atli Sveinsson, který se provinil držením.

53:16
    Ani další přesilovku Berlín nezužitkoval, Lvi jsou kompletní.

52:07
    Reiner vystřelil z pravého kruhu plnou silou, ale kotouč mu sklouzl po čepeli, Streule vyrazil puk.

51:16
    Jenže Curych jde znovu do oslabení! Za podražení si odpyká trest Luca Grisoni.

50:47
    A je po dlouhé početní výhodě Berlínu, tohle může být jeden z klíčových momentů zápasu, neproměněná dlouhá přesilovka pět na tři se Němcům nemusí vyplatit.

49:55
    Curych hraje ve čtyřech.

49:29
    Berlín uzamkl soupeře v jeho třetině, nicméně Švýcaři dobře brání a zatím vyrovnání nedopustili.

48:47
    Nemilá situace pro Curych, minutu a osm sekund stráví ve třech, Lvi se provinili hrou v šesti. Trest odpyká Nico Kammermann.

47:55
    Švýcarský hráč Andreas Ronner předvedl tvrdý hit a od rozhodčího obdržel dvě minuty za napadení.

Martina Nová

Branky a nahrávky: 9. Reichle, 20. Kammermann (Reichle), 55. Anderson (Osa) – 22. Schmidt (Visner, Reiner)

ZSC Lions: Streule (De Boni) – Huber, Kübler, Rubin, Sägesser, Streule, Devaja, Blatter, Meier – Ronner, Graf, Kammermann, Jutz, Wettstein, Anderson, Grisoni, Berni, Osa, Reichle, Torda, Unterweger.
    Eisbären Juniors Berlin: Günther (21. Černý) – Reiner, Schröder, Karrer, Heim, Sveinsson, Hochreither, Shevyrin, Geibel, Puttkammer – Nix, Kanya, P. Balzer, Warttig, Plauschin, Leonhardt, Visner, B. Balzer, Schmidt, Fleischmann.