Česko
4:2 (0:0, 2:1, 2:1)
Slovensko
Pátek 06.04.2018, 17:00 • Uherský Ostroh • Reprezentace do 16 let

Češi zvítězili v přípravném utkání týmů do 16 let v Uherském Ostrohu 4:2. Rozhodla druhá polovina utkání, ve které padly všechny branky. Vítězný gól vstřelil v 51. minutě zápasu Tomáš Chlubna. (15:33:52)

59:23
    Česko právě vstřelilo branku!
    Slováci i ve čtyřech napadali hodně vysoko a Češi unikli do brejku, který proměnil TOMÁŠ CHLUBNA střelou tahákem na vzdálenější tyč.

58:52
    Oddechový čas pro Slovensko.

58:51
    Sihelský schytal zásah pukem do masky a hra je přerušena.

58:33
    Vyloučení v týmu Slovensko (Jamrich – 2 min., vysoká hůl).

58:18
    Icing Slovenska. Dlouhé pasy dnes hostům příliš nevycházejí.

57:53
    Chlubna vyvezl puk do útočného pásma a ještě hledal před bránou Cikharta, ale ten puk netrefil podle představ.

57:34
    Střelu od modré tečovali před Bednářem clonící hráči nad bránu až do ochrann sítě.

56:40
    Slováci zjednodušili hru a lépe napadají. Česko čekají ještě krušné tři minuty hry.

55:38
    Na druhé straně nepříjemně bekhendem střílel Binias a Sihelský se musel ujišťovat, že má puk ve výstroji.

54:27
    Kašlík jen tak nahodil puk na Bednáře. Střela šla mimo, ale brankář Česka se rozhodl zasáhnout. Puk mu ovšem z lapačky vypadl a kotoulel se jen těsně kolem tyčky.

53:24
    Až teď jeden z týmů získá pásmo po zakázaném uvolnění Slovenska.

53:10
    Opět hra sklouzla především k boji o střední pásmo, který nemá vítěze.

52:04
    Slovensko se provinilo dalším icingem a bude se vhazovat před jeho bránou.

51:17
    Český tlak pokračuje po vstřelené brance, ale teď rozhodčí hru přerušili kvůli posunuté bráně Slováků.

50:40
    Česko si bere vedení zpět. TOMÁŠ CHLUBNA se dostal na kruhu k volnému puku a skákavou černou gumu z voleje poslal do bližší šibenice. Sihelský nemohl zasáhnout.

50:03
    Slovensko právě vstřelilo branku!
    Tlak Slováků přirozeně vyústil ve vyrovnání. DOMINIK VERČÍK napřáhl na modré napřáhl k ráně a skrz klubko hráčů dostal puk do sítě! Asistence: Kolenič.

49:26
    Slováci přidali na agresivitě a Ketner pálil z kruhu ostrými, Bednář však do jeho pokusu vložil masku a chytil.

Marek Janoš

Branky a nahrávky: 36. Kremláček (Chlubna), 38. Cikhart, 51. Chlubna, 60. Chlubna – 34. Šimko, 51. Verčík (Kolenič)

Česko: Bednář (Lekeš) – Baláž, Vacík, Bláha, Kremláček, Svach, Kaštánek, Pánek, Starý – Gut, Chlubna, Cikhart, Geidl, Malý, Jiruš, Strnad, Malát, Matěj, Handl, Binias, Konečný
    Slovensko: Sihelský (O. Nemec) – Stacha, Ketner, Putala, Ejem, Hajas, Verčík, Patzelt, Bakala – Jamrich, Chromiak, R. Nemec, Lukošík, Rehák, Litavec, Ragan, Kašlík, Šimko, Mastič, Smidžár, Kolenič.