Kazaň – Rostov 1:1 (kon.) | Machačkala – Ural 0:1 (kon.)
1:1 (1:0)
FK Rostov
Sobota 21.04.2018, 15:30 • Kazan Arena, Kazaň • Ruská Premier Liga • 27. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na počtenou. (17:26:31)

Je konec! Po nemastném a neslaném prvním poločase jsme se nakonec dočkali vzrušení až v jeho samotném závěru. To se ve 40. minutě prosadil nádherným volejem Christian Noboa. O pár minut později domácí zachránilo břevno po hlavičce Šomurodova, a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.
    Ve druhé půli se hosté snažili mocně o vyrovnání a to také přišlo. V 67. minutě zakončoval na zadní tyči nikým nehlídán Sergej Paršivljuk, který rozradostnil hostující fanoušky. Dvě minuty před koncem odmítl tři body z pohledu svého celku střídající Shekari, a tak se oba soupeře rozešli smírně po remíze 1:1.

90+4

90+3
    Jenže s jeho rozehrávkou naložili prachbídně a domácí vytlačili soupeře až na jeho polovinu.

90+2
    Tak možná jedna z posledních šancí pro hosty. Zhruba z poloviny hřiště zahrají přímý volný kop.

90+1
    Rostov se posléze neprosadil ani z následného rohového kopu. Mezitím sudí nastavil 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.

90
    Hosté se sice do dalšího ohrožení nedostali, ale po rychlé rozehrávce domácích budou moci alespoň vhazovat.
    88. Shekari mohl v závěru strhnout vedení na stranu Kazaně.

88
    Tak to byla tutovka Rubinu, která přišla v samotném závěru! Z levé strany pokutového území zakončoval Shekari, jenže ve stoprocentní pozici trefil jen vybíhajícího Abajeva.

88
    Po něm se sice domácí dostali k hlavičce na zadní tyči, ale jejich pokus byl příliš slabý a balon tak v pohodě lapil Abajev do své náruče.

87
    Kazaň se po trochu krkolomné kombinaci málem dostala do zakončení z hranici penaltového puntíku. Jenže před Karadenizem balon na poslední chvíli odkopla hostující obrana na roh.

85
    Nepřesnost v rozehrávce v podání Shekariho nedokázali hosté potrestat a po dlouhém nákopu se míč ocitl až v rukavicích Džanajeva.

83
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Pavel Mogilevec, přichází Igor Konovalov.

83
    Na přední tyči si poté došel pro hlavičku jeden z hostů, avšak svůj pokus nevměstnal mezi tři tyče.

82
    Ionov si nyní sice pěkně zpracoval přihrávku uvnitř pokutového území, ale při jeho sražené nabídce se nejspíš ještě ublížil, a tak bude rohovému kopu svého týmu přihlížet jen zpoza lajny.

81
    Balon po centru sice doletěl do skrumáže před domácí bránou, avšak po odrazu do vzduchu jej pro sebe ukořistil Džanajev.

81
    A další nebezpečí pro Kazaň. Po faulu na pravé straně mají hosté možnost přímého kopu.

80
    Defenzíva Rubinu se i následnému centru dokázala zkušeně ubránit a po malé domů hlavou má balon v rukavicích brankář Džanajev.