Hibernian – Celtic 2:1 (kon.)
Hibernian FC
2:1 (1:0)
Celtic Glasgow
Sobota 21.04.2018, 13:30 • Easter Road, Edinburgh • Skotská Premier League • O titul

Tak a máme za sebou konec dnešního zápasu. Celtic tedy dneska slavit titul ještě nebude, nutno poznamenat, že si dneska byl favorit o třídu horším týmem na hřišti a vítězství by bylo více než kruté. Domácí celek si vedl velice dobře a připsal si tři body do tabulky, hlavní strůjcem úspěchu se stal strážce domácí branky, tedy Ofir Marciano, který předvedl několik opravdu pohledných zákroků a ani jednou nechyboval. Za domácí celek se v prvním poločase trefil Jamie Maclaren, v druhém zapečetil výhru nováček Slivka. To je z dnešního přenosu vše, přeji příjemné odpoledne a krásný zbytek dne. (15:24:28)

90+5

90+3
    Hlavní rozhodčí zatím stálé nechává hosty v jejich akci, ta ale vůbec nikam nevede a míč se dokonce ocitl za postranní čárou, bude se vhazovat.

90
    Hlavní rozhodčí bude opět nastavovat dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Celtic jakoby ožil a vytváří si hodně velký tlak, času ale už moc nezbývá.
    87. EDOUARD - 2:1

87
    Celtic právě vstřelil branku!
    Utkání ještě ale zdaleko nekončí! Celtic se postaral o drama, tři minuty před koncem je sníženo na rozdíl jediné branky! Tato kombinace na krátké vzdálenosti byla velice kvalitní a opět se prosadil nováček na hřišti! Tentokrát to byl ODSONNE EDOUARD, který z dobré pozice poslal míč ke vzdálenější tyčce!

86
    Roh pro domácí, ty se ale moc nedaří ani na jedné straně, tato situace nebyla vyjímkou a nic nebezpečného se nestalo.

85
    Volný kop pro hráče v zelených dresech.

84
    Další hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

82
    Domácí celek už jen kombinuje u své vlastní branky a vůbec nikam se nehrne.
    80. SLIVKA - 2:0

80
    Hibernian právě vstřelilo branku!
    O vítězi dnešního zápasu už je asi rozhodnuto! Domácí celek se dostává do dvoubrankového vedení a vypadá to, že Celtic dneska slavit titul rozhodně nebude. K hlavičce se v těsně před brankářem dostal čerstvý hráč na hřišti VYKINTAS SLIVKA, jeho hlavička zapadla do levého dolního rohu, brankář neměl šanci reagovat. Asistence: Kamberi.

79
    Ani tato akce hostující celku nikam nevedla.

77
    Druhá žlutá karta dnešního zápasu, ostrým faulem na půlicím kruhu se provinil McGinn a na verdikt raději ani neprotestoval.

75
    Rohový kop pro domácí. Míč do hry poslal McGinn, centr ale vůbec nebyl přesný a přeletěl naprosto všechny.

73
    Střídání v týmu Hibernian FC: ze hřiště odchází Maclaren, přichází Slivka.

72
    Florian Kamberi taky vypálil z dálky, jeho rána letěla jen pár centimetrů od levé tyče!

71
    Standartní situace pro domácí tým z poměrně dobré vzdálenosti. Exekutor ale trochu překvapivě zvolil rozehrávku na krátkou vzdálenost a k ohrožení branky vůbec nedošlo.