Písek – Brozany 4:2 (kon.) | Chrudim – Vyšehrad 0:1 (kon.) | Litoměřicko – Benátky n/J 2:2 (3:4 po pen.)
Králův Dvůr – Vltavín 0:1 (kon.) | Čížová – Štěchovice 3:4 (kon.) | Ústí n/O – Domažlice 2:1 (kon.)
Sokol Čížová
3:4 (1:3)
TJ Štěchovice
Sobota 21.04.2018, 13:30 • Stadion ČÍŽOVÁ • Česká fotbalová liga • 24. kolo

Strhující druhý poločas je u konce. Viděli jsme velmi pěkný zápas, domácí nakonec málem vyrovnali na 4:4, ale v 90. minutě vytáhl klíčový zákrok Štěpanovský. To je pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (15:23:38)

90+2

90+2
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Volešák, přichází Příhoda.

90+1
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází L.Novák, přichází Šum.

90
    Nastavovat se budou dvě minuty.

90
    Možná klíčový okamžik! Jirouš se postavil k přímému kopu a ze skvělé šance mířil pod břevno, kde zakročil Štěpanovský!

88
    Žlutou kartu dostává Jakobovský (TJ Štěchovice).

86
    Žlutou kartu dostává Jirouš (Sokol Čížová).

86
    Závěr je strhující, domácí se ženou za vyrovnáním, hosté se často dostávají do problémů.

84
    Tíhu okamžiku vzal na sebe Havel, ale nepochodil, mířil vysoko nad bránu.

83
    V šanci se zjevil Jirouš, ale byl při zakončení v ofsajdu.

80
    Čížová právě vstřelila branku!

Drama je tu! Nejprve Štěpanovský vyrazit šanci Jirouše, poté ale z rohového kopu udeřil chytrým zakončením ROMAN ZAHRÁDKA – 3:4!

78
    Kombinaci zakončil L.Nováka střelou nad břevno.

75
    Žlutou kartu dostává Mudra (Sokol Čížová).

74
    Jiroušovu nebezpečnou ránu z úhlu Štěpanovský vyrazil, neinkasoval ani poté při pokusu Zahrádky!

72
    Bezprostředně po ohlášení mají hráči možnost občerstvení.

71
    Střídání v týmu TJ Štěchovice: ze hřiště odchází Sulík, přichází Štěpanovský.

68
    Střídání v týmu Sokol Čížová: ze hřiště odchází Dvořák, přichází Janda.

Michal Kunc

Branky: 35. Jirouš, 59. Jirouš, 80. Zahrádka – 2. Jakobovský, 20. Jakobovský, 22. Batka, 47. Batka

Karty:   27. Held (CIZ), 75. Mudra (CIZ), 86. Jirouš (CIZ) – 34. Pavlík (STE), 61. Sulík (STE), 88. Jakobovský (STE)