Alaškert – Sutjeska 0:0 (kon.) | Laçi – Molde 0:2 (kon.) | Trenčín – Zabrze 4:1 (kon.)
Larnaka – Dundalk 4:0 (kon.) | Flora – APOEL 2:0 (kon.) | Valletta – Zrinjski Mostar 1:2 (kon.)
Slavia Sofia – Hajduk Split 2:3 (kon.) | Dinamo Minsk – Dunajská Streda 4:1 (kon.) | Riteriai – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.)
Lillestrøm – Linz 1:2 (kon.) | Häcken – RB Lipsko 1:1 (kon.) | Lincoln – New Saints 1:1 (kon.)
Mariupol – Djurgården 2:1 (po pr.) | Apollon Limassol – Željezničar Sarajevo 3:1 (kon.) | Niederkorn – Honvéd 2:0 (kon.)
Sparta – Spartak Subotica 2:1 (kon.) | Admira – CSKA Sofia 1:3 (kon.) | AIK Stockholm – Nordsjaelland 0:1 (kon.)
Vaduz – Žalgiris Vilnius 1:1 (kon.) | Atromitos – Dinamo Brest 1:1 (kon.) | Slovan Bratislava – Balzan 3:1 (kon.)
Víkingur Reykjavík – Kutaisi 0:4 (kon.) | Asteras – Hibernian 1:1 (kon.) | Arnhem – Constanta 3:1 (kon.)
Besiktas – B36 Tórshavn 6:0 (kon.) | Kodaň – Stjarnan 5:0 (kon.) | Maribor – Čichura 2:0 (kon.)
FK Sarajevo – Atalanta BC 0:8 (kon.) | Domžale – Ufa 1:1 (kon.) | FCSB – Rudar Velenje 4:0 (kon.)
La Fiorita – Jūrmala 0:3 (kon.) | KF Drita – Dudelange 1:1 (kon.) | Lech Poznaň – Soligorsk 3:1 (po pr.)
Sarpsborg – St. Gallen 1:0 (kon.) | Bordeaux – Ventspils 2:1 (kon.) | Rangers – Osijek 1:1 (kon.)
Burnley – Aberdeen 3:1 (po pr.) | Alkmaar – Kajrat 2:1 (kon.) | Crusaders – Olimpija Lublaň 1:1 (kon.)
Újpest FC – Sevilla 1:3 (kon.) | Rio Ave – Jagiellonia 4:4 (kon.) | Niš – Maccabi Tel Aviv 2:2 (kon.)
Hafnarfjördur – H. Haifa 0:1 (kon.) | Valur – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Atromitos Atény
1:1 (0:0)
Dinamo Brest
Čtvrtek 02.08.2018, 19:15Evropská liga (předkola) • 2. předkolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 23:23. (21:17:12)

Díky neuvěřitelnému závěru zápasu a gólu v páté minutě nastavení postupuje Dinamo Brest do další fáze předkola Evropské ligy.

90+5
    90+5. NECHAJČIK - 1:1

90+5
    Dinamo Brest právě vstřelilo branku!
    Neuvěřitelný moment. Hosté dávají v páté nastavené minutě po volném kopu gól, míč hlavou dostal do brány u vzdálenější tyče NECHAJČIK. Hosté jdou do další fáze soutěže.

90+5
    Ještě jeden volný kop pro hosty.

90+3
    Žlutou kartu dostává Mirkovic (Atromitos Atény). Za zdržování hry.

90+3
    Ani jeden celek se nikam nežene, pravděpodobně uvidíme prodloužení.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Momentálně mnoho šancí k vidění není, domácí celek chce tento stav evidentně udržet a jít do prodloužení.

87
    Mirkovic rozehrává volný kop na útočné polovině.

85
    Pět minut před koncem druhého poločasu bude rohový kop rozehrávat Noyok. Centr se snesl před branku, ale jeho spoluhráči se dopustili útočného faulu.

84
    Hostující Kargas se propracoval do střelecké pozice, jeho rána byla zblokovaná.

82
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Filipović, přichází Babawo.
    80. Giorgos MANOUSOS - 1:0

80
    Atromitos právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se dostává v tomto zápase do vedení. Krásnou ránou se prosazuje po přihrávce Nsikulua GIORGOS MANOUSOS. Stav dvojzápasu je 4:4.

79
    Žlutou kartu dostává Nsikulu (Atromitos Atény).

78
    Domácí celek se pokouší rychle přenést hru na útočnou polovinu, ale centr přes značnou část hrací plochy byl nepřesný.

77
    Ferreira si v souboji jeden na jednoho pomohl nedovoleně, rozehrávat bude Chatziisaias.

77
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, Více ze hry mají domácí.

75
    Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Sakic, přichází Manoussos.

74
    Gutor rozehrává volný kop po faulu na svou osobu.

73
    Rohový kop pro domácí, rozehrávat bude Umbides.

73
    Žlutou kartu dostává Kargas (Dinamo Brest).

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce, za tohoto bezbrankového stavu postupují hráči Dinama.

69
    Aktivně hrající Noyok rozehrává volný kop, ale nemůže se on ani jeho spoluhráči dostat do výraznější střelecké pozice.

68
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Choblenko, přichází Nechajčik.

68
    Žlutou kartu dostává Giannoulis (Atromitos Atény).

65
    Sakic se propracoval do zajímavé střelecké pozice, jeho rána mohla dostat domácí celek do vedení, ale minul branku.

63
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Mujakic (Atromitos Atény).

60
    Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Mujakic, přichází Vassilakakis.
    Střídání v týmu Atromitos Atény: ze hřiště odchází Kotsopoulos, přichází Nsikulu.

58
    Nyní se do šance propracoval hostují celek. Vypálil Noyok, jehož rána postrádala přesnost. Vykopávat od své branky bude gólman.

55
    Sledujeme aktivní hru domácího celku. Atény za tohoto stavu postupují dál vzhledem k prvnímu duelu.

53
    Noyok nejprve rozehrával volný kop, následně také rohový kop. Noyok se snaží zásobovat spoluhráče přesnými centry.

52
    Risvanis si pomohl nedovoleně, rozehrávat volný kop budou hosté.

50
    Dobrou ránu vyslal Koulouris. Jeho projektil však končí mimo.

50
    Noyok rozehrával volný kop po faulu soupeře.Domácí si nyní pomohli nedovoleně.

49
    Domácí celek se dostal do dobré střelecké pozice, vypálil Risvanis. Jeho rána končí na tribuně.

48
    Zápas, ve kterém čekáme na gól, pokračuje druhým poločasem.

46
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Fameyeh, přichází Ferreira.

46

První poločas nabídl celkem dvě střely na branku. Oba pokusy vyslal domácí celek. Gólman Gutor byl pozorný a má na svém kontě úspěšné zákroky. Na první branku v tomto zápase čekáme.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+4

45+4
    Žlutou kartu dostává Fameyeh (Dinamo Brest).
    Žlutou kartu dostává Koulouris (Atromitos Atény).

45+3
    Kivrakidis si v souboji počínal nedovoleně, volný kop bude rozehrávat Vitus.

45+2
    Sledujeme nyní hru plnou faulů, ani jedno mužstvo se nemůže propracovat do lepší střelecké pozice.

45+1
    Tři minuty se budou nastavovat.

45
    Choblenko v poslední minutě prvního poločasu vypálil, jeho rána končí mimo branku.

43
    Domácí Atény se propracovaly do zajímavé střelecké pozice, jmenovitě zakončoval Mujakic. Jeho rána byla zblokovaná. Následně vypálil Umbides a gólman Gutor kryje míč.

42
    Žlutou kartu dostává Choblenko (Dinamo Brest).

40
    Koulouris se dopustil faulu, rozehrávat tak bude hostující brankář od své branky.

38
    Kivrakidis byl v osobním souboji faulovaný, rozehrávat tak budou jeho spoluhráči. Domácí se snaží propracovat se do střelecké pozice, zatím ale marně.

37
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, ve kterém mají převahu hostující fotbalisté.

36
    Žlutou kartu dostává Mujakic (Atromitos Atény).

33
    Domácí celek se mohl nyní dostat do vedení, výborně vypálil Risvanis, jehož projektil ale dokázala obrana zblokovat.

31
    Žlutou kartu dostává Filipović (Dinamo Brest).

30
    Půlhodina hry je pryč, šance jsou k vidění na obou stranách, vzhledem k prvnímu duelu nyní postupuje Dinamo.

28
    Dinamo Brest to nyní nesehrálo vůbec špatně, Choblenko vypálil a jeho rána končí mimo branku. Sledujeme rychlý útočný fotbal.

26
    Po faulu soupeře na polovině hrací plochy bude volný kop rozehrávat Filipović.

24
    Po delší době se do šance dostal také hostující celek, Noyok minul branku.

23
    Domácí fotbalisté mají převahu, hrají aktivně, nyní zakončoval Koulouris, jehož projektil kryje brankář Gutor.

20
    Následná volný kop po udělení karty rozehrával Giannoulis. Jeho rána končí mimo branku.

20
    Žlutou kartu dostává Osuchukwu (Dinamo Brest).

18
    Madson dobře vypálil, jeho rána byla zblkovaná, následně byl znovu jeden z domácích v ofsajdu.

17
    Domácí celek se pokoušel propracovat do dobré pozice, Koulouris nachytaný v ofsajdu.

16
    Umbides rozehrává rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nenašel nikoho ze spoluhráčů.

15
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí celek se pokouší něco vymyslet, ale čeká na lepší příležitost.

12
    Juzepčuk si pomohl nedovoleně, volný kop pro domácí. Rozehrávat bude jmenovitě Kivrakidis.

11
    Úvodních deset minut hry je pryč, na výraznější střeleckou pozici stále čekáme. Nyní Mujakic fauloval, a tak budou rozehrávat hosté.

10
    Risvanis vypálil z dobré pozice, jeho rána byla sražená na rohový kop. Centr se snesl před branku, ale nikdo nezakončil.

8
    Volný kop pro hostujícího Noyoka, který pálil mimo branku. Vykopávat bude gólman.

7
    Mujakic si pomohl nedovoleně, volný kop na půlce pro Gutora.

6
    Autové vhazování pro domácí na útočné polovině, k výraznější akci se ale Atény nedostaly.

4
    Fameyeh fauloval, rozehrávat volný kop bude Umbides.

3
    Zápas začal v poklidném tempu, ani jeden celek se nikam nežene.

1

Atromitos Atény: Mirkovic – Kivrakidis, Risvanis, Chatziisaias, Giannoulis – Madson, Sakic – Umbides (C), Kotsopoulos, Mujakic – Koulouris
    Náhradníci: Megyeri – Karasalidis, Busuladic, Manoussos, Nsikulu, Vassilakakis, Natsos

Dinamo Brest: Gutor – Veretilo, Kargas, Filipović, Vitus – Juzepčuk, Osuchukwu, Noyok, Savitski – Choblenko, Fameyeh
    Náhradníci: Pavljučenko – Krivets, Babawo, Sadovski, Zaleski, Nechajčik, Ferreira.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky evropského fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Atromitos Atény a Dinamo Brest.

Fotbalisté Dinama Brest vstoupili do prvního zápasu výborně, po prvním poločase vedli o dva góly. V 71. minutě dokozal Pavel Savický hattrick a Dinamo vedlo 4:0. Pak ovšem přišel jen těžko vysvětlitelný herní výpadek a Atény dokázaly snížit ve zbytku zápasu na rozdíl jediné branky. Diváci sice viděli sedm branek, ale s dobrými pocity domácí fanoušci stadion rozhodně neopouštěli. Brest měl úvodní duel jasně vyhrát, místo toho mají hráč Atén v rámci možností dost dobrou výchozí pozici pro domácí duel.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.

Jan Prošek

Branky: 80. Manousos – 90+5. Nechajčik

Karty:   36. Mujakic (ATR), 45+4. Koulouris (ATR), 68. Giannoulis (ATR), 79. Nsikulu (ATR), 90+3. Mirkovic (ATR) – 20. Osuchukwu (DMB), 31. Filipović (DMB), 42. Choblenko (DMB), 45+4. Fameyeh (DMB), 73. Kargas (DMB)   63. Mujakic (ATR)

Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 23:23.

26.07.2018
    Dinamo Brest - Atromitos 4:3

Branky: 5. Filipović, 13. Savickij (pen.), 61. Savickij, 71. Savickij – 74. Manoussos, 81. Veretilo (vla.), 87. Koulouris

Karty:   36. Osuchukwu (DMB), 82. Choblenko (DMB), 86. Fameyeh (DMB) – 26. Koulouris (ATR), 55. Natsos (ATR)

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 29:9.