Anglie – Mexiko 6:1 (kon.) | Brazílie – KLDR 1:2 (kon.) | Nizozemsko – Francie 0:4 (kon.)
Ghana – Nový Zéland 1:0 (kon.)
Brazílie
1:2 (0:1)
KLDR
Neděle 12.08.2018, 13:30 • Stade Guy Piriou, Concarneau • MS U20 ženy • Skupina B

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:32:45)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 9:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 7:12.

Brazílie tak končí ve skupině B na posledním místě s jedním bodem a skóre 4:6. Severní Korea obsadila druhou příčku s šesti body a skóre 5:5.

Je konec. Severní Korea nakonec překvapivě vítězí nad Brazílii 2:1 a postupuje do další fáze turnaje. Ovšem Brazilky nebyly daleko od postupu a v 90+1. minutě se mohla radovat Brazílie.
    Do utkání vstoupily ovšem aktivněji Brazilky, ale střela v 10. ani 17. minutě neletěla na bránu. Střed hřiště je hodně zahuštěný hostujícím hráčkami, které se nakonec dočkaly branky, když minutu před koncem první půle se po centru z levé strany dostala k míči Son Sun-Imová a zamířila přesně k pravé tyči. Pomezní sice zvedla praporek, ale nakonec hlavní rozhodčí její rozhodnutí změnila v gól.
    Ve druhém poločase se opět snažila Brazílie a nakonec se v 68. minutě dočkala, když se ke střele dostala Geyseová, která prostřelila brankářku Kim Yong-Sunovou a srovnala na 1:1. Ovšem Brazílie stále potřebovala vyhrát. V 90+1. minutě mohla rozhodnout o postupu domácích Kerolinová, ale její rána orazítkovala pouze horní tyč. O dvě minuty později získala Severní Korea volný kop, po jehož centru se dostala do zakončení hlavou Choe Kum-Oková a zajistila svému týmu postup.

90+4

90+4
    Opět se dopředu dostala Severní Korea a pravděpodobně je rozhodnuto.
    90+3. Choe KUM-OKOVÁ - 1:2

90+3
    Severní Korea právě vstřelila branku!
    Ovšem následný volný kop byl kopnut fantasticky a Severní Korea vede 2:1! Skvěle si na míč vyskočila CHOE KUM-OKOVÁ a hlavou ho poslala do sítě Brazílie, dřív než jej chtěla vyboxovat Kemelliová.

90+3
    Následně ale přišel faul z domácí strany a Severní Korea s rozehráním zrovna spěchat nebude.

90+2
    Nyní Brazilky získaly autové vhazování na polovině soupeře, ale poté se zmocnili míče hosté a jdou dopředu.
    90+1. Rána Kerolinové orazítkovala břevno.

90+1
    Obrovská šance Brazílie nekončí gólem! Střela z dvaceti metrů Kerolinové totiž orazítkovala pouze horní tyč!

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Hostující hráčky se zmocnili míče ve středu hrací plochy, ale nakonec z toho nic vážnějšího nebylo.

89
    Brazilky se snaží, ale obrana Severní Koreje je dnes pečlivá.

88
    Valeriová má nyní problém a hra byla na chvíli přerušena, jelikož potřebovala ošetření.

87
    Můžeme očekávat ještě velice dramatický konec, protože Severní Koreji stačí remíza, zatímco Brazílie musí vyhrát.

86
    Následně domácí získaly volný kop, po kterém přišlo zakončení hlavou, ale tu nadvakrát chytila do rukou Kim Yong-Sunová.

85
    Problém hostujícího týmu jsou v posledních minutách ofsajdy, jelikož se už potřetí během chvíle v něm ocitli hráčky Severní Koreje.