Žižkov – Brno 3:2 (kon.) | Varnsdorf – Sokolov 0:0 (kon.) | Vlašim – Ústí n. L. 1:2 (kon.)
Č. Budějovice – Prostějov 3:1 (kon.)
FK Varnsdorf
0:0 (0:0)
FK Baník Sokolov
Neděle 12.08.2018, 17:00 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 4. kolo

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. (19:01:53)

Shrnutí druhého poločasu

Do druhého poločasu vstoupil lépe Sokolov a měl více ze hry. Varnsdorf hrozil spíše z rychlých protiútoků. První větší šanci si nakonec připsal Varnsdorf poté, co Ondráček zahrával rohový kop. Propadlý míč skončil u Heppnera, který střelou z první mířil nad břevno.

Sokolov výrazněji zahrozil až v 82. minutě. Kosak našel přihrávkou mezi obránci Hlavatého, ten se snažil zakončit v pádu. Porcal byl připraven. Jen o minutu později mohl vsítit branku Ševčík, střelu v pádu mu ale zablokoval jeden z domácích obránců.

Zraněním Vašíčka došlo k nastavení rovnou osmi minut a ve třetí nastavené minutě mohlo být hotovo. Jako blesk z čistého nebe se v pokutovém území zjevil sám s míčem Hlavatý a navedl si míč na levou stranu. Jeho pokus ale senzačně likviduje Radek Porcal.

90+8

90+8
    Hlavní sudí píská útočný faul a chystá se ukončit dnešní zápas.

90+8
    Novák faulován na polovině hřiště. Poslední akce v tomhle zápase.

90+7
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Matěj Kubista.

90+7
    Sokolov zkouší míč za obranu, ten ale končí v zámezí.

90+7
    Varnsdorf chystá ještě poslední střídání.

90+7
    Jedna z posledních šancí pro Varnsdorf. Ondráček rozehrává další standardní situaci.

90+6
    Novák pokrýval míč letící do zámezí. Nakonec byl bráněn nedovoleně a bude hrát opět Porcal.

90+5
    Hosté se snaží něco vymyslet. Zbrožek ale prohnal Machka, který musel hrál na Belaně.

90+5
    Sledujeme pasáž nahoru, dolů. Vávra si počínal nedovoleně, hraje opět Varnsdorf.

90+3
    Jako blesk z čistého nebe se v pokutovém území zjevil sám s míčem Hlavatý a navedl si míč na levou stranu. Jeho pokus ale senzačně likviduje Radek Porcal.