Guingamp – PSG 1:3 (kon.) | Amiens – Montpellier 1:2 (kon.) | Caen – Nice 1:1 (kon.)
Dijon – Nantes 2:0 (kon.) | Monaco – Lille 0:0 (kon.) | Rennes – Angers 1:0 (kon.)
SM Caen
1:1 (0:0)
OGC Nice
Sobota 18.08.2018, 20:00 • Stade Michel d'Ornano, Caen • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 2. kolo

Hostující celek hrál v prvním poločase lépe, domácí celek se díky proměněné penaltě dostal do vedení. Hosté po krásné akci dostali míč do branky a dokázali vyrovnat. Zápas končí remízovou. (21:59:09)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:3. Rohy: 5:9. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 20:11.

90+5

90+4
    V poklidném tempu se zápas dohrává, zdá se, že se bude končit smírně.

90+3
    Domácí celek hraje hodně důrazně. Hosté se musí bránit aktivní hře.

90+2
    Malang Sarr, který před chvilkou přišel na trávník, vypálil a jeho ránu kryje brankář.

90+1
    Celkem pět minut se bude nastavovat.

90
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

90
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Malang Sarr.

88
    Adrien Tameze si pomohl nedovoleně, rozehrávat tak bude domácí celek.

88
    Hra se nyní bez výraznějších šancí odehrává na domácí obranné polovině.

87
    Brice Samba musí rozehrávat od své branky, míč se k němu dostal po nepřesné rozehrávce Nice.

85
    Stav zápasu je vyrovnaný, hosté po brance na 1:1 pokračují v aktivní hře a snaží se získat vedení.
    82. Igniatius GANAGO - 1:1

82
    Nice právě vstřelilo branku!
    Olivier Boscagli výborně centroval před branku, tam byl IGNIATIUS GANAGO. Jeho hlavička zapadla přesně do branky. nechytatelná střela. Asistence: Olivier Boscagli.

81
    Žlutou kartu dostává Emmanuel Imorou (SM Caen).

80
    Deset minut a nějaké nastavení mají hosté na pokusy o vyrovnání a zdramatizování zápasu.

80
    Střídání v týmu SM Caen: ze hřiště odchází Malik Tchokounté, přichází Yoel Armougom.

78
    Igniatius Ganago to zkoušel z velké dálky. Jeho rána byla nejprve zblokovaná, a pak mířila do střelu branky, kde byl gólman.