KFC Komárno – B. Bystrica 0:0 (kon.) | Šamorín – Dubnica 3:1 (kon.) | Inter Bratislava – Petržalka 2:1 (kon.)
Poprad – Lipany 7:0 (kon.)
KFC Komárno
0:0 (0:0)
MFK Dukla Banská Bystrica
sk Sobota 18.08.2018, 16:30 • Štadión KFC Komárno • MONACObet liga • 5. kolo

Komárno síce neprehralo ani v piatom vystúpení, no definitívne stráca prvú pozíciu. Gól nestrelili ani domáci, ani hostia z Banskej Bystrice. Tímy si tak delia body po bezgólovej remíze 0:0. (18:37:18)

90+3

89
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Laksik, prichádza Žilinec.

88
    Žltú kartu dostáva Laksik (FK Dukla Banská Bystrica).

87
    Dnešné stretnutie sleduje 915 divákov.

80
    Žltú kartu dostáva Kolláti (FK Dukla Banská Bystrica).

80
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Willwéber, prichádza Migaľa.

78
    Žltú kartu dostáva Nurković (KFC Komárno).

76
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Kollár.

72
    Striedanie v tíme FK Dukla Banská Bystrica: z ihriska odchádza Savić, prichádza Tawanda.

54
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Domonkos, prichádza Duda.

46
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Mészáros, prichádza Ajrulahu.

46
    Začal sa druhý polčas.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

1
    Vážení diváci, ospravedlňujeme sa, avšak pre technické problémy nemáme informácie o priebehu duelu. Prinesieme vám preto informácie o zmenách stavu, respektíve až konečný výsledok. Ďakujeme za pochopenie.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

KFC Komárno: Slávik – Popovič, Antálek, Ondruš, Šurnovský – Domonkos, Zemko, Matić – Mészáros, Nurković (C), Mikeš
    Náhradníci: Leckéši – Duda, Kollár, Luzin, Fronc, Szikonya, Ajrulahu

Náhradníci: Nôta – Žilinec, Gaško, Malík, Valent, Migaľa, Tawanda

Rozhodca: Kristián Micheľ – Miroslav Benko, Martin Špivák.

KFC Komárno

Pokiaľ by Skalica nehrala a nevyhrala svoj zápas v Družstevnej pri Hornáde v piatok proti Lokomotíve, ostalo by KFC na čele tabuľky. Skóre 10:2 a desať bodov za výhry nad Liptovským Mikulášom, Petržalkou a Dubnicou spolu s bodom za remízu s Bardejovom tak aktuálne stačia na striebornú priečku.

Práve Dubnica si to posledne odskákala. Výsledok 1:3 z pohľadu nováčika sa nemenil už od 59. minúty, Komárno tak ďalší z postupných cieľov splnilo. Ak sa však chcú fialovo-bieli vrátiť na vrch pelótonu ligy, musia doma Duklu zdolať minimálne o tri góly.

Dukla sa po štyroch víkendoch drží prekvapivo vysoko. Piata pozícia so ziskom siedmich bodov a tesne aktívnym skóre 8:6 je zatiaľ peknou vizitkou pre nováčika.

Tá je realitou aj vďaka minulo-týždennej výhre nad rezervou Žiliny 2:1. Na Štiavničkách rozhodli domáci o svojich troch bodoch už do 21. minúty, hostia reagovali zdramatizovaním až gólom z penalty päť minút pred koncom.