Moreirense – Belenenses 1:1 (kon.)
Moreirense FC
1:1 (0:0)
CF OS Belenenses
Pondělí 27.08.2018, 21:15 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:17:15)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 22:11.

Je konec! Moreirense nakonec na samotném konci dokázalo urvat bod a utkání tak skončilo remízou 1:1. Ze začátku utkání byli hosté aktivnějším týmem, ale poté převzalo iniciativu Moreirense, které mohlo jít do vedení ve 22. minutě, když zachyboval brankář Muriel, ale následná střela orazítkovala jen břevno. V 76. minutě se dostal do dobré šance Alhassane Keita, který jí zúžitkoval a poslal hosty do vedení. Ovšem v 90+5. minutě měli domácí rohový kop, po kterém vrátil míč před bránu Pedro Nuno a Joao Aurélio vstřelil gól.

90+5
    90+5. Joao AURÉLIO - 1:1

90+5
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    No tak to je neskutečné, jelikož Moreirense srovnává v samotném závěru! Centr z rohu letěl na zadní tyč, kde byl Pedro Nuno, který vrátil míč před bránu a tam ho dokázal zakončit k pravé tyči JOAO AURÉLIO! Asistence: Pedro Nuno.

90+5
    Moreirense ještě získalo rohový kop z pravé strany a ve vápně už je i brankář Jhonatan.

90+4
    Diogo Viana byl zfaulován na levé straně a Belenenses tak získalo volný kop, se kterým nebude spěchat.

90+3
    Střela domácího hráče Heriberta Tavaresa letěla pouze nad bránou Muriela.

90+2
    Nuno Pedro se provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Fredy se po chybě domácího obránce dostal do šance, ale jeho lob skončil pouze vedle domácí svatyně.

89
    Poté se dopředu sice dostali hosté z Belenenses, ale nebylo z toho nic velkého a u míče tak jsou opět domácí.

88
    Domácí se zkoušeli dostat po pravé straně a získali autové vhazování.

87
    Nákop Moreirense skončil pouze u brankáře Muriela, ale ten následně poslal daleký odkop až k domácí bráně.

86
    Hostující obránce skvěle zablokoval pokus domácího hráče a následně přišel faul Schonse.

84
    Nyní se jim to povedlo, ovšem zakončení po centru z levé strany skončilo jen v moci brankáře Muriela.