Karviná – Slovácko 0:5 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:2 (kon.)
SK Sigma Olomouc
2:2 (2:1)
FC Zlín
Úterý 28.08.2018, 13:00 • Andrův stadion, Olomouc • Juniorská liga – Morava • 6. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Zatímco Sigma měla v úvodním poločase více ze hry, tak v tom druhém se aktivněji jevil hostující celek, který se nakonec deset minut před koncem utkání dočkal vyrovnávací trefy. Druhý poločas ale nebyl z hlediska atraktivnosti zrovna záživný, oba celky se dopouštěly nepřesností, oba brankáři si navíc nepřipsali žádnou těžkou práci. (14:58:24)

90+5

90+3
    Bačo neměl problémy s bráněním Nízkého, naopak odkopl míč na druhou stranu, kde ho snadným způsobem získal Chytil.

90+2
    Posléze si nedovolenýn zákrokem pomohl Diblik. Zlín okamžitě rozehrál, Novák ale neuspěl ve vzdušném souboji.

90+1
    Cikryt postupoval s míčem do malého vápna, jenomže místo střely zvolil velice nepovedenou přihrávku na nohu soupeře.

90
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Jiří Sláma, přichází David Nízký.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Oba celky se snaží přidat další branku, která by v konečném součtu mohla být rozhodující.

88
    Chytil se hnal za kolmicí za obranu, kterou nakonec včas dokázal pokrýt Košák. Na druhé straně vzorně zakročil Surzyn.

87
    Dalekonosný odkop našel pouze hlavu Zmrzlého, který rozjel útočnou akci. V pokutovém území se do zakončení natlačil Cikryt, rána ale neměla požadované parametry.

86
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Pavel Zifčák, přichází Vojtěch Kamas.

84
    Hostující hráči si ale míče moc dlouho neužili, nepřesnost v podání Kopečného přinese odkop z kopačky Reichla.

83
    Surzyn to nyní nevyřešil dvakrát nejlépe, neboť poslal míč pouze za postranní čáru. Fastav se okamžitě ujal autového vhazování.

82
    Domácí se okamžitě dostali s míčem na útočnou polovinu, Sláma se ale daleko nedostal. Podobně si počínal také Cikryt.

81
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je vyrovnáno! K exekuci pokutového kopu se postavil PATRIK SLAMĚNA, který bezpečně zamířil doprostřed branky, Reichl se vydal ze svého pohledu na levou stranu.

81
    Je tu pokutový kop pro Zlín!

80
    Novák si seběhl pro zcela volný balón, jenomže nedokázal najít spoluhráče pod sebou. Sigma rychlý protiútok ale naprosto zpackala.

80
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Tomáš Masař, přichází Filip Sklenář.

79
    Akce středem hrací plochy skončila díky nepovedené přihrávce od Matouška, k míči se tak dostal hostující brankář Vozár.

78
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Martin Zahradník, přichází Viacheslav Bykhovskyi.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Vilém Gettler, přichází Patrik Červenka.