Aves – Marítimo 0:1 (kon.) | Rio Ave – Portimonense 2:1 (kon.) | Nacional – Benfica 0:4 (kon.)
Porto – Moreirense 3:0 (kon.)
CD Nacional
0:4 (0:2)
Benfica Lisabon
Neděle 02.09.2018, 19:30 • Estádio da Madeira, Funchal (kapacita: 8.589 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 4. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku nedělního večera se s Vámi loučím a u dalších zápasů z Portugalské Primeira ligy se opět budu těšit, na shledanou. (21:30:27)

Je tu konec utkání, které končí jednoznačným vítězstvím hostující Benficy 4:0. Hosté byli po celý zápas lepším týmem a v každém poločase vstřelili po dvou gólech. O ty se postarali čtyři různí střelci. Domácí měli jedinou brankovou příležitost, ale proti Goncalvesovi se vyznamenal Vlachodimos.

90+4
    90+4. Rafa SILVA - 0:4

90+4
    Benfica právě vstřelila branku!
    Hosté nakonec vyhrají čtyřgólovým rozdílem. RAFA SILVA si naběhl na další skvělou Pizziho přihrávku a včasným lobem přehodil brankáře Guimarãese.

90+3
    Gedson Fernandes nepříjemně dohrál Arabidzeho.

90+2
    Daniel Guimarães dlouhým výkopem našel Riascose, který proti Jardelovi neuspěl.

90+1
    Ve druhém poločase budou nastaveny nad rámec normální hrací doby čtyři minuty.

90
    Na nohou už je i hostující brankář, ikdyž s nepříjemnou bolestivou grimasou ve tváři.

88
    Střeti Vlachodimose s Camachem. Oba aktéři zůstávají ležet na hrací ploše.

86
    Další zákrok na hraně penalty pro Benficu. Nuno Campos zahrál uvnitř vlastní šestnáctky rukou nebo částí ještě ramenem.

84
    Domácí fanoušci nepískají, naopak ženou své svěřence nadále k útočení.

83
    Nuno Campos vrací malou domů až k domácímu brankáři.

82
    Rozběhla se nám závěrečná desetiminutovka. O vítězi utkání už je rozhodnuto. Domácí touží alespoň po čestném úspěchu.

81
    Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Eduardo Salvio, přichází João Félix.

80
    Centr Quemby jen proletěl celým vápnem.

79
    Na druhé straně se rval za míčem Rafa Silva, ale proti mnohočetné přesile neuspěl.
    78. Vítora Gonçalvese vychytal reflexním zákrokem Vlachodimos.

78
    Domácí mohli bleskově snížit, ale střelu Vítora Gonçalvese vychytal reflexním zákrokem Vlachodimos