Hartberg – Rapid 3:0 (kon.) | Linz – Rheindorf Altach 1:1 (kon.) | Salzburg – Wacker 1:1 (kon.)
FC Red Bull Salzburg
1:1 (0:0)
FC Wacker Innsbruck
Sobota 20.10.2018, 17:00 • Red Bull Arena, Salzburg • Rakouská Bundesliga • 11. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

1

3
    Budeme svědky rohového kopu domácích.

4
    Hostující Huphauf zfauloval svého protihráče a Salzburg bude mít příležitost zahrát volný přímý kop.

7
    Výborný obranný zákrok převedl Huphauf.

8
    Nedá se říci, který z celků by měl zatím navrch. Oběma týmům dělá problém přechod na polovinu soupeře.

9
    Dabbur se mohl dostat do slibné šance, kdyby si ovšem nepočínal nedovoleně vůči protihráči.

10
    První obrovská šance zápasu. Obrana domácích trochu zaspala, čehož využil Schimpelsberger, jenž těsně minul bránu Salzburgu.

13
    Teď zahrozili také domácí. Yabo vyslal dobrý centr na Dabbura, který ovšem ideálně netrefil míč, kterého se ujal Hankič.

15
    Patnáct minut zápasu nám přineslo celkem dvě šance, a to po obou na každé straně.

18
    Innsbrucký Huphauf se skvěle vyznamenal proti střele, která mohla znamenat gól Salzburgu.

21
    Po většinu času zápasu drží míč Salzburg na svých kopačkách více než jeho soupeř.

23
    Domácí Ulmer se šikovně prodral do pokutového území. Jeho následná střela byla zblokována a bude z toho rohový kop.

27
    Obrana Inssbrucku zatím pracuje bezchybně. Se všemi hrozbami domácích si dokázala bez problémů poradit.

30
    Tým, který zatím vícekrát zahrozil, je domácí Salzburg. Hosté mají problém oddělit své protihráče od míče.

31
    Slibně se rozvíjející akci Salzburgu zastavil až praporek asistenta rozhodčího.

35
    Samassekou nedovoleně zastavil Dediče a rozhodčí píská faul.

38
    Na trávníku zůstal ležet hostující Meusburger, který ale po ošetření pokračuje ve hře.

40
    Po levé straně utekl innsbrucké obraně Yabo, který si ale neporadil proti vybíhajícímu Hankičovi. Obrana raději zahrála míč na rohový kop.

43
    Dalekonosný pokus Samassekoua skončil vysoko nad Hankičovo bránou.

45
    Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45
    První poločas je u konce. V něm jsme viděli dvě obrovské šance domácích, se kterými si ale obrana Innsbrucku dokázala poradit. Převážně celých prvních 45 minut se odehrávalo na polovině hostí. Ti tlaku domácích odolali. Uvidíme, zda se v druhém poločase dočkáme branky.

46

48
    Domácí se málem dostali ke střele. Stankovič byl ale rychlejší a bere míč do náručí.

51
    Hosté na polovině hřiště chybovali a domácí se dostali do úniku, který ale nezužitkovali tak, jak by chtěli.

54
    Domácí si opět vytvářejí tlak, který ale nedokázali přetavit v gól.

55
    Kerschbaum zbytečně zatáhl za záchrannou brzdu v souboji se Schlagerem a vidí od rozhodčího žlutou kartu.

57
    Junuzovičův pohledný centr do pokutového území nenašel adresáta.

60
    Yabo se hezky uvolnil, jeho střela proletěla těsně nad břevnem.

64
    Salzburg teď dlouho měl míč ve své moci, ale žádnou nebezpečnou šanci si nevytvořil.

65
    Junuzović šel do souboje velmi tvrdě a po zásluze dostává napomenutí v podobě žluté karty.

66
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Fredrik Gulbrandsen, přichází Patson Daka.

71
    Salzburg právě vstřelil branku!
    Salzburg se zaslouženě dostává do vedení! Po jednom z centrů se míč odrazil ke ZLATKU JUNUZOVIČOVI, který střelou, která se mu úplně nevydařila, otevírá skóre dnešního utkání.

73
    Wacker právě vstřelil branku!
    Innsbruck bleskurychle srovnává! CHEIKHOU DIENG dostal výborný pas a střelou po zemi srovnává na 1:1.

75
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Reinhold Yabo, přichází Hannes Wolf.

76
    Žlutou kartu dostává Cheikhou Dieng (FC Wacker Innsbruck).

78
    Zápas dostal zcela jiný náboj a oba týmy jsou při chuti.

80
    Hostující obrana se tentokráte vyznamenala proti střele Dabbura.

82
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Martin Harrer, přichází Christoph Freitag.

82
    Salzburg nijak zvlášť po obdrženém gólu neohrozil bránu soupeře.

87
    Střídání v týmu FC Red Bull Salzburg: ze hřiště odchází Xaver Schlager, přichází Amadou Haidara.

88
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Roman Kerschbaum, přichází Dominik Baumgartner.

89
    Střídání v týmu FC Wacker Innsbruck: ze hřiště odchází Zlatko Dedić, přichází Stefan Rakowitz.

90
    Hlavní rozhodčí ve druhém poločase nastavuje 5 minut.

90+2
    Oba celky se nikam neženou a v poklidu dohrávají zápas.

90+5
    V posledních vteřinách zápasu ještě uvidíme rohový kop v podání Salzburgu.

90+5
    Žlutou kartu dostává Hidajet Hankič (FC Wacker Innsbruck).

90+5

Hlavní rozhodčí Lechner právě ukončil dnešní zápas, který končí remízou 1:1. Obě dvě branky padly v druhém poločase v rozmezí dvou minut. Nejprve skóroval Salzburg, a to Zlatko Junuzović a za hosty srovnal Chiekhou Dieng. Téměř celých 90 minut zápasu měli navrch domácí, kteří si ale nevytvořili tolik šancí, aby skórovali víckrát než pouze jednou. Ode mě je to vše a přeji příjemný zbytek soboty. (19:02:46)