DSC Arminia Bielefeld
2:3 (2:0)
SpVgg Greuther Fürth
Sobota 20.10.2018, 13:002. německá Bundesliga

To je pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost a u dalších textových přenosů na počtenou! (15:02:28)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:6. Rohy: 8:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 17:11.

Je konec a z dnešního klání odejde vítězně Greuther Fürth, jenž během deseti minut v druhém poločase vyrovnal zásluhou Reese a Mohra. Bielefeld po inkasovaných brankách přidal, ale ze slibné šance branku nedal. A tak se v 83. minutě mohl z druhého gólu v zápase radovat Mohr, jenž poslal svůj tým do vedení. To již Fürth udržel a připisuje si tři body do tabulky.

90+7

90+6
    Hráčům v modrém se nedaří dostat se k zakončení před rankou hostů. Obránci vždy jen vypálí míč na polovinu soupeře.

90+6
    Hosté získali míč a odkopli ho daleko od své brány.

90+5
    Keita-Ruel obešel obránce a měl namířeno k bráně, pokusil se zřejmě vystřelit, ale míč doskákal do náruče Morena.

90+4
    Arminia zahrávala rohový kop, při kterém je pískán útočný faul, takže hosté mají chvíli na oddych.

90+3
    Hosté dlouho míč na kopačkách neudrželi a Arminia již je opět nastěhovaná před brankou zeleno-bílých.

90+2
    Žlutou kartu dostává Staude (DSC Arminia Bielefeld).

90+2
    Bielefeld rychle zahrál autové vhazování v blízkosti brány a přišel centr do vápna, kde byl nejvýše jeden z obránců hostů.

90+1
    Střela z hranice velkého vápna šla nad bránu hostů.

89
    Střídání v týmu DSC Arminia Bielefeld: ze hřiště odchází Prietl, přichází Staude.

88
    Domácím se nedaří přesně kombinovat, což je způsobeno i rychlým napadáním od hráčů Fürthu.

87
    Míč je uveden zpátky do hry. Domácí již nemají příliš času na vyrovnání.

85
    Domácí již vrhli všechny své síly do útoku a v obraně jsou okénka pro rychlé protiútoky. O jeden takový se pokusil Mohr. Přešel přes obránce a šal sám na brankáře, jenže si příliš předkopl míč, takže Moreno rychle vystartoval a míč chytil. Mohr v rychlosti přepadl přes Morena a je ošetřován.
    83. MOHR - 2:3

83
    Fürth právě vstřelil branku!
    Hostující tým otáčí ve druhého poločasu vývoj utkání. Rychlý útok se založil z obrany. Balón šel na polovinu hřiště na volného Caligiuriho, jenž vyslal do běhu TOBIASE MOHRA, který se dostal do velkého vápna a střelou překonal Morena.