David Servis – Písek 8:5 (kon.) | Tábor – Havlíčkův Brod 3:4 (kon.) | Žďár n/S – Mor. Budějovice 1:2 (po pr.)
Val. Meziříčí – Šumperk 4:2 (kon.) | Nový Jičín – SHK Hodonín 4:3 (kon.) | Opava – Orlová 6:5 (po pr.)
HK Opava
6:5 (1:2, 3:2, 1:1 - 1:0)
MSK Orlová
Středa 24.10.2018, 18:30 • Zimní stadion města Opavy • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 12. kolo

To je tedy ode mne pro dnešek všechno. Hezký zbytek středečního večera přeje Tomáš Chalupa. (20:48:27)

Utkání plné zvratů tedy nakonec končí vítězstvím domácí Opavy. Ta sice do utkání nevstoupila dobře a Orlová byla především v první třetině lepším celkem, ve zbytku zápasu byl však zápas vyrovnaný a po šedesáti minutách svítil na tabuli zaslouženě nerozhodný stav. V prodloužení pak Slezanu vystřelil druhý bod Petr Chalupa.

61:19
    Opava právě vstřelila branku!

Je rozhodnuto! Ve vlastním pásmu si kotouč vzal Petr Wolf, projel kolem mantinelu celé kluziště a před branku puk předložil PETRU CHALUPOVI, který již neměl problém přesouvajícího se Svobodu překonat. Asistence: Petr Wolf.

60:01

60:00

59:57
    Bažantovu střelu vyráží Svoboda do ochranné sítě, dočkáme se tak ještě jednoho vhazování.

59:39
    Bažantova nepřesná přihrávka končí icingem a hra se tak stěhuje před Daňu.

58:16
    Zakázané uvolnění Orlů.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:35
    Hendrychovo nahození raději Svoboda před dojíždějícím Rouskem podržel, vhazuje se tedy v pásmu Orlové.

56:10
    Orli kombinují v pásmu Opavy.

54:50
    Černý sráží ve středím pásmu přihrávku hostů mimo hru.

54:32

54:15
    Slezan se osvobozuje.

54:00
    Kotouč odražený od mantinelu za brankou domácích se snažil dopravit do branky Janiczek, jeho bekhendový pokus však v síti neskončil.

52:32
    Vyloučení v týmu HK Opava (Peterka – 2 min., faul loktem).

51:25
    Černého tečovaná střela zamířila těsně vedle levé tyče Svobodovy klece.

50:29

V Opavě je opět srovnáno! Vlastimil Malina vybojoval kotouč pro DANIELA SPRATKA, který si před brankou přehodil puk na bekhend a překonal Svobodu mezi betony! Asistence: Vlastimil Malina, Lukáš Peterka.

Tomáš Chalupa

Branky a nahrávky: 20. Černý (Wolf), 21. Černý (Krejčí), 23. Pělucha (Šindelář), 32. Malina (Peterka), 51. Spratek (Malina, Peterka), 62. Chalupa (Wolf) – 10. Kuťák (Sladkovský), 18. Šendera, 27. Sladkovský (Puškár, Kuťák), 29. Kuťák (Sladkovský), 48. Akhmetianov (Sladkovský)

HK Opava: Daňa (Wanecki) – Zouhar, Krejčí, Šindelář (A), Chujac, Bažant, Chalupa (A), Slavík, Vilinskij – Pělucha, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Štindl, Spratek, Wolf, Hartmann, Spratek, Černý (C), Malina, Hendrych
    MSK Orlová: Svoboda (Ovčaří) – Janiczek, Kropka, Spálovský, Puškár, Štěpánek (A), Šendera – Ballner, Smrčka, Kuťák, Sladkovský (C), Šmíd, Kovařík, Stránský, Kaukič, Flok, Dang, Akhmetianov, Kysučan (A)

Rozhodčí: Markovský – Bubela, Kučera