Řisuty – MOSTEČTÍ LVI 6:7 (kon.) | Sokolov – Klatovy 2:3 (kon.) | Kobra – Děčín 3:2 (kon.)
Jablonec – Trutnov 5:1 (kon.) | Nymburk – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Kolín – Letňany 4:0 (kon.)
konec
HC Kobra Praha
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
HC Děčín
Středa 24.10.2018, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 12. kolo
Předzápasové kurzy: 3.06 4.7 1.75
Partner:
   
  Pro dnešek je to ode mne vše. Přeji hezký zbytek středečního večera. (20:06:37)
   
  Je dobojováno! Kobra slaví po osmi kolech první výhru, ačkoliv narážela na výboirně připraveného gólmana Volkeho.
   
  Konec zápasu.
   
  59:46
  Kobra ale nasadila velmi precizní obranný blok!
   
  59:36
  Martin Volke zůstal na střídačce!
   
  59:36
  Oddechový čas pro hosty.
   
  59:36
  Ještě v posledních sekundách se snaží Děčín o vyrovnání. To se mu ale příliš nedaří.
   
  58:08
  Děčín právě vstřelil branku!
  Medvědům se povedlo ještě zdramatizovat vývoj dnešního utkání! ŠTĚPÁN KUCHYNKA dopravil do zcela odkryté branky Kobry přihrávku zprava od stíněného Petráše. Asistence: Zdeněk Petráš, Ondřej Hříbal.
   
  57:49
  Kobra se nadále drží v útočném pásmu.
   
  56:28
  Kobra právě vstřelila branku!
  Kobra pojišťuje své dnešní vedení! Před brankou stál osamocený FILIP HANTÁK, který dorazil přímo do branky Hlinkovo nahození. Asistence: Filip Hlinka.
   
  55:15
  I tato Šmerhova šance se vyvíjela slibně. V mezikruží ale narazil na Daniela Volrába, který celou akci pražského celku zastavil.
   
  54:08
  Tomáš Šmerha i přes neustále stíhání Zdvořáčkem objel s pukem kolem Volkeho branky. Následně našel volného Filipa Hlinku. Hlinka prudce vypálil, ovšem puk mířil velmi těsně vedle branky Děčína.
   
  52:57
  Patrik Balcar narušil kombinaci Kobry v útočném pásmu. Navíc k tomu připravil útočnou pozici pro Štěpána Kuchynku.
   
  51:33
  I přes stíhání Kaltenböckem vyvezl Viktor Nestrašil kotouč do útočného pásma. Tam se navíc dokázala Kobra usadit. Znovu se tak musí Volke držet na pozoru, ačkoliv k jeho přímému ohrožení nedochází.
   
  50:43
  Martin Zdvořáček posunul kotouč na Zdeňka Petráše, který zvolil prudkou střelu na Moučka. Ještě před doletem ke gólmanovi Kobry dokázal vyrazit puk do ochranné sítě Roman Verbík.
   
  49:40
  Děčín se snaží něco udělat s pro ně nepříznivým vývojem utkání. Většinu času tak tráví v útočném pásmu a čeká na vhodný moment pro bezprostřední ohrožení branky Václava Moučka.
   
  48:21
  Velmi slibně se o to pokoušel, přesto nakonec neprošel Tomáš Šmerha přes dva hráče děčínského týmu. To nastartovalo další medvědí protiútok.
   
  47:02
  Domácí v plném počtu.
   
  46:26
  Filip Hanták ubránil Famila Amirova v rohu kluziště. Medvědi se tudíž museli vrátit do středního pásma. To jim ale nezabránilo v dalším pokusu o přenesení hry na dostřel branky Václava Moučka.

  Vít Trubička

  Branky a nahrávky: 16. Šmerha (R.Verbík), 43. Šťastný (R.Verbík, Kasík), 57. Hanták (Hlinka) – 8. Kordule (Oliverius), 59. Kuchynka (Petráš, Hříbal)


  HC Kobra Praha: Mouček (Novák) – Skočovský, Kasík, Schejbal, Verbík J., Verbík R. (A), Ryzák – Netolický, Kysela, Nestrašil, Tuma, Šteiner (C), Slabý, Šmerha, Šťastný, Hlinka, Hanták.
  HC Děčín: Volke (Lavinger) – Hříbal, Hes, Kaltenböck (C), Loukota, Vaněk, Zdvořáček, Balcar – Zajan, Kuchynkam Drašar, Volráb (A), Amirov, Faigl, Oliverius, Petráš, Bárdoš, Kopta, Kordule.

  Rozhodčí: Škrobák – Schopf, Horký.