Třemošná – Kladno 3:6 (kon.) | Slavia – K. Vary 8:4 (kon.) | Olomouc – Zlín 2:1 (kon.)
Vsetín – Havířov 2:7 (kon.) | Warriors Brno – Třinec 0:4 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 2:6 (kon.)
Plzeň – Chomutov 4:2 (kon.) | PZ Kladno – Sparta 2:9 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 4:2 (kon.)
Tábor – Liberec 2:8 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 6:4 (kon.) | Vítkovice – Přerov 3:1 (kon.)
Žďár n/S – Kometa Brno 0:6 (kon.) | Jihlava – Havlíčkův Brod 5:1 (kon.) | Kobra – HC Litvínov 0:4 (kon.)
PZ Kladno
2:9 (1:2, 0:2, 1:5 - N 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 27.10.2018, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • Extraliga dorostu • Skupina Západ

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.

PZ Kladno: Gabriška (L. Danda) – Melichna, O. Danda, Burger, Hříbal, Deniger, Hvězda – Rejna, Hurta, Cihelka, Štěpánek, Kulich, Pišinger, Vimmer, Redlich, Bašta, Vosyka

HC Sparta Praha: Sluka (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ducháč, Ludvík – Broš, Bareš, Mácha, Krupička, Straka, Pírs, Červenka, Filipov, Kalný, Němec, Vitouch

Rozhodčí: Kraval – Valda, Kotek.

00:01

00:01
    První se ke kotouči dostávají borci domácího celku.

00:40
    Krupička projel kladenskou obranou, ale zakončení se mu nepovedlo podle představ a puk se odrazil od tyče.

01:10
    Sparta právě vstřelila branku!
    Rychlý začátek utkání a hosté jako první otevírají skóre. Po neúspěšném úniku se druhý pokus JANU KRUPIČKOVI povedl a brankáře Gabrišku se mu povedlo prostřelit. Asistence: Adam Pírs.

02:30
    Štěpánek našel puk vpravo od brány v dobré střelecké pozici. Brankář Sluka však kotouč dokázal betonem vytěsnit.

03:13
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Domácím se podařilo vyrovnat tempu Sparty a nyní se jim podařilo srovnat skóre. SEBASTIAN REDLICH dokázal dorazit střelu Vosyky a brankář hostů neměl šanci. Asistence: Tomáš Vosyka.

03:57
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Melichna – 2 min., držení).

04:27
    Domácím se podařilo vyhodit puk z pásma.

04:55
    Mácha dostal přesnou přihrávku na hůl a pokusil se zakončit, ale brankář Gabriška byl proti a puk zastavil betonem.

05:45
    Brůna se objevil před bránou ve skvělé pozici pro střelu, ale trefil pouze boční síť brány.

05:57

07:20
    Sparťané stále drží puk v útočném pásmu.

08:49
    Broš se protáhl až před brankáře domácích, ale zakončit se mu povedlo jen do výstroje kladenského gólmana.

10:50
    Ducháčovu střelu od modré se pokusil tečovat Filipov. Tento pokus však skončil mimo Gabriškovu klec.

13:39
    Ofsajd hráčů Kladna. Buly ve středním pásmu.

13:50
    Vitouchovu střelu zprava dokázal Gabriška zastavit a puk schovat do výstroje.

15:18
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ducháč – 2 min., krosček).

15:50
    Červenka zblokoval střelu od modré a následně kotouč vyhodil až za branku soupeře.

16:47
    Redlich se z ostrého úhlu pokusil vstřelit svou druhou branku, ale brankář Sluka kotouč zastavil mezi betonem a tyčí.

17:18

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

19:24
    Nádherná práce. LUKÁŠ KALNÝ se protáhl kolem obránce až k brankáři domácích, který nechal příliš velký prostor u této tyče a Kalný zamířil přesně. Bez asistence.

20:00

První třetina začala velmi aktivně, když jsme během tří minut viděli dvě branky. Poté se hra uklidnila, i když byla spíše v režii hostů. Další branky jsme se dočkali až 36 vteřin před koncem třetiny. Ani jednomu z celků se nepodařilo využít početní převahy, ale šance jsou na obou stranách. Uvidíme jak bude utkání vypadat v následujících třetinách.

20:01

20:01
    Jako první byli u kotouče tentokrát hosté.

21:42
    Sparťané nenechávají hrát domácí celek ve svém pásmu a pokračují v ostrém tempu a Kladno se ne a ne dostat do nějaké šance.

22:05
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Melichna – 2 min., podrážení).

23:02
    Sparta vypálila na branku domácích tři projektily, ale ani jeden neprošel přes brankáře Gabrišku.

24:05

24:49
    Zakázané uvolnění domácích. Buly před Gabriškou.

24:57
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Červenka – 2 min., podrážení).

25:41
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Burger – 2 min., nedovolené bránění).

26:19
    Zakázané uvolnění Sparty. Buly před Slukou.

26:57

27:41

28:07
    Gabriška dokázal puk přikrýt pod lapačku. Buly před brankářem domácích.

28:40
    Ducháč prověřil Gabrišku ze středního pásma. Jeho nahození brankář domácích pohotově vyrazil do rohu hřiště.

29:50
    Brůna pálil od modré čáry a Gabriška, i když trochu nejistě, puk vyrazil mimo bránu.

30:03
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Kulich – 2 min., hákování).

31:05
    Tvrdý tlak hostů nakonec gól nepřinesl a Kladno vyhazuje mimo pásmo.

32:03

32:40
    Hurta jel sám proti dvěma obráncům, ale proklouznout mezi nimi se mu nepovedlo. U kotouče jsou hosté.

33:22
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vitouch – 2 min., hákování).

34:30
    Kladnu se v přesilovce nedaří a Sparťané je drží v jejich pásmu.

35:30
    Broš se pokusil bekhendem překonat kladenského brankáře, ale ten puk pohotově vyrazil betonem do bezpečí.

35:50
    Máchův pokus z mezikruží Gabriška schoval do lapačky.

37:17
    Hosté pojedou trestné střílení.

37:21
    Exekutor bude Němec.

37:21
    RICHARD NĚMEC si při svém nájezdu počkal na první pohyb brankáře a poté si s Gabriškou pohrál a poslal mu puk mezi betony.

38:23
    Ofsajd hostů. Buly ve středním pásmu.

39:07
    Skvělá práce. Pírs si počkal na najíždějícího ADAMA MÁCHU a druhý jmenovaný dostal přesnou přihrávku na levou stranu a přes bezmocného Gabrišku kotouč dostal. Asistence: Adam Pírs

40:00

Druhá třetina jasně ukázala sílu Sparty, která dokázala nastřílet dvě branky a navýšit tak svůj náskok. Pražané dokázali využít trestné střílení díky kvalitnímu zakončení Richarda Němce. Brankář Gabriška dělá co může, ale Kladno potřebuje zlepšit zakončení. Uvidíme ve třetí třetině, jak se tento zápas vyvine.

40:01

40:30
    Pírs stál sám před bránou Gabrišky, ale levou tyč těsně minul.

42:38
    Kalný stál v mezikruží ve fantastické střelecké pozici, ale Gabriška vytáhl parádní zákrok lapačkou.

43:00
    U puku jsou hosté a postupují do útočného pásma.

45:30
    Vimmer trefil beton brankáře sluky a puk se odrazil do rohu hřiště.

46:38
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Bareš – 2 min., držení).

47:45
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Hurta – 2 min., sekání + 2 min., podražení).

48:38

48:39
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Straka – 2 min., nedovolené bránění).

50:39

51:08

51:45

51:45
    Ani hosté, ani domácí nedokázali využít početní převahy a skóre se stále nemění.

52:17
    ALBERT BAREŠ si z kladenské obrany udělal kuželky a poté prostoupil až ke Gabriškovi a střelou k levé tyči se nemýlil. Asistence: David Straka, Jan Ludvík.

52:36
    Vyloučení v týmu PZ Kladno (Melichna – 2 min., nedovolené bránění).

53:58
    Spartě se poprvé v tomto utkání povedlo využít přesilovou hru. O další hřebík do kladenské rakve se postaral ADAM MÁCHA. Asistence: Jan Krupička.

55:20
    Spíše takové nahození od levého mantinelu prošlo nešťastně až za záda brankáře Gabrišky. Gól vstřelil NINO TOMOV. Bez asistence.

56:14
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Ludvík – 2 min., podrážení).

56:41
    Spartě se v oslabení podařilo vstřelit další branku a to konkrétně ALBERTU BAREŠOVI.

57:18
    A další puk musí ze své sítě lovit brankář Gabriška. Tentokrát se to povedlo kapitánovi MICHALU VITOUCHOVI. Bez asistence.

58:13
    Alespoň využitá přesilová hra v podání Kladna. O tento sympatický gól se postaral VOJTĚCH HURTA. Asistence: Lukáš Kulich.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

60:01

62:07
    Sparta Kladno do ničeho nepouští a stále se drží v útočném pásmu.

62:35
    Spartě se povedlo vsítit branku a zápas je u konce. O teto gól se postaral JAN KRUPIČKA. Asistence: David Straka.

Konec zápasu. (14:21:23)

Marek Landa

Branky a nahrávky: 4. Redlich (Vosyka), 59. Hurta (Kulich) – 2. Krupička (Pírs), 20. Kalný, 38. Němec (TS), 40. Mácha (Pírs), 53. Bareš (Straka, Ludvík.), 54. Mácha (Krupička), 56. Tomov, 57. Bareš, 58. Vitouch, 63. Krupička (Straka)

Rozhodčí: Kraval – Valda, Kotek