Hannover – Wolfsburg 0:2 (kon.) | Ulm – Düsseldorf 1:5 (kon.) | Chemie Lipsko – Paderborn 0:3 (kon.)
Darmstadt – Hertha 0:2 (kon.) | Augsburg – Mohuč 3:2 (po pr.) | Heidenheim – Sandhausen 3:0 (kon.)
Rödinghausen – Bayern 1:2 (kon.) | Wiesbaden – Hamburg 0:3 (kon.)
Hannover 96
0:2 (0:1)
VfL Wolfsburg
Úterý 30.10.2018, 18:30 • HDI-Arena. Hannover • Německý pohár • 1/16 finále

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:16. (20:28:42)

Druhý poločas přinesl vyrovnanou hru. Hannover se do šancí začal dostávat až v závěru zápasu, avšak své šance nedokázal využít a Wolfsburg v nastaveném čase svou druhou brankou pečetil své dnešní vítězství a postup v poháru do dalšího kola!
    Hannover, stejně jako minulý rok, končí v poháru po porážce s Wolfsburgem a je to zároveň jejich třetí porážka s tímto soupeřem v řadě za sebou!

90+6

90+6
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Rexhbecaj, přichází Uduokhai.
    90+3. Wougt WEGHORST - 0:2

90+3
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Ginczek odcentroval míč na WOUGTA WEGHORSTA, kterému sice první pokus o střelu nevyšel, ale nakonec v pádu se mu odrazil míč od stehna a míč se ocitá v brance. Hodně šťastná branka hostí a také je to branka, která rozhoduje o postupu Wolfsburgu.

90+2
    Po rohovém kopu hlavičkuje Anton a jeho hlavička nezamířila mezi tři tyče a Hannover nyní měl dobrý tlak na branku soupeře.
    90+1. Muslija a jeho střela, Casteels vyráží.

90+1
    Faul na hranici šestnáctky se nepískal a následně vystřelil Muslija a Casteels předvedl svůj nejlepší zákrok zápasu, kdy vyrazil přízemní střelu na rohový kop.

90
    Žlutou kartu dostává Bebou (Hannover 96).

90
    Ještě celých pět minut mají domácí k tomu, aby zápas poslali do prodloužení!

90
    Běží nám poslední minuta základní hrací doby a uvidíme, kolik rozhodčí nastaví a dá času Hannoveru na potenciální srovnání.

89
    Felipe se snažil hlavičkovat před brankou, nakonec míč končí mimo pokutové území a z této hlavičky nakonec nic nebude.

88
    Zajímavé střídání provedli hosté, kdy byl vystřídán Steffen, který sám střídal v 57. minutě. Při pohledu na diskuzi Steffena s trenérem to nevypadalo na rozhovor v přátelském duchu a Steffen nelibě nese tohle stažení ze hry.

87
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Steffen, přichází Knoche.

85
    Nový hráč na hřišti Felipe se dostal do zakončení, které kryje Casteels. Jeho střela nebyla natolik důrazná a přesná, aby mohl míč skončit za jeho zády.