Kometa Brno – Olomouc | 2:3 (kon.) |
Benátky n/J – Slavia | 6:3 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 3:1 (kon.) | | | Třebíč – Kladno | 1:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Motor ČB | 3:1 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 7:2 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 3:0 (kon.) |
Ústí n/L – Havířov | 1:4 (kon.) |
Buffalo – San Jose | 3:2 (po pr.) | | | Philadelphia – Ottawa | 3:4 (kon.) | | | Tampa – Anaheim | 1:3 (kon.) |
Montreal – Carolina | 1:2 (kon.) | | | Nashville – Colorado | 2:3 (kon.) | | | Minnesota – Arizona | 3:4 (kon.) |
Chicago – Vegas | 3:8 (kon.) | | | Winnipeg – Pittsburgh | 3:4 (kon.) | | | Edmonton – Dallas | 1:0 (po pr.) |
Vancouver – Los Angeles | 1:2 (po pr.) |
Přerov – Třinec | 1:0 (kon.) |
Kunlun – Novosibirsk | 5:6 (0:1 po s.n.) | | | Kazaň – N.Novgorod | 5:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Jaroslavl | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Minsk – Jokerit | 1:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – HC Slovan | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Petrohrad | 0:6 (kon.) |
Riga – CSKA Moskva | 0:5 (kon.) |
Kobra – Klatovy | 2:1 (2:0 po s.n.) | | | Sokolov – Mostečtí Lvi | 13:1 (kon.) | | | Řisuty – Bílina | 4:3 (po pr.) |
Nymburk – Trutnov | 5:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Vrchlabí | 6:5 (kon.) | | | Kolín – Dvůr Králové n. L. | 3:1 (kon.) |
Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 6:3 (kon.) | | | Tábor – Písek | 2:6 (kon.) | | | David Servis – Pelhřimov | 7:2 (kon.) |
Nový Jičín – Šumperk | 2:3 (po pr.) | | | Val. Meziříčí – Kopřivnice | 3:2 (kon.) |
Humenné – Skalica | 3:4 (po pr.) | | | Topoľčany – Pov. Bystrica | 1:0 (kon.) | | | Dubnica – Martin | 2:3 (kon.) |
Prešov – Trnava | 2:3 (kon.) | | | Nové Zámky B – Spišská N. Ves | 1:10 (kon.) |
Nová Paka – Trutnov | 10:3 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – Nový Bydžov | 10:3 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 0:4 (kon.) |
Opočno – Jaroměř | 2:3 (po pr.) | | | SK Karviná – Studénka | 2:8 (kon.) | | | Choceň – Česká Třebová | 4:5 (kon.) |
Chrudim – Litomyšl | 2:0 (kon.) | | | Chotěboř – Hlinsko | 2:4 (kon.) | | | Světlá nS – Moravská Třebová | 4:5 (kon.) |
Lanškroun – Skuteč | 8:4 (kon.) |
ZČU – LF Plzeň | 2:3 (kon.) |
Gladiators Trenčín – HC MUNI | 2:1 (po s.n.) |
Klášterec nO – HC Lovosice | 11:3 (kon.) |
po s.n. (0:2)
Neftěchimik Nižněkamsk
3:4
(2:2, 0:0, 1:1 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavl
61:01
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Emil Galimov.
|
|
57:03
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Stěpan Sannikov – 2 min., držení).
|
|
47:57
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Dmitrij Ogurcov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
43:17
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Danil Jurtajkin.
|
|
40:59
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hákování).
|
|
34:55
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Averin – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
30:15
|
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxim Afanasjev – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
2. Bikmullin, 5. D. Musin (Padakin, Puustinen), 59. Puustinen (Ruohomaa, D. Musin) – 11. Afanasjev (Nakládal, Kartajev), 13. Nakládal, 52. Loktionov (Kontiola, Afanasjev), rozh. náj. Kronwall
Rozhodčí: Sidorenko, Kočetov – Maximovskij, Viljugin
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Andrej Loktionov (JAR)
0:0 Rafael Bikmullin (NIZ)
2. série:
0:0 Petri Kontiola (JAR)
0:0 Andrej Nestrašil (NIZ)
3. série:
0:0 Pavel Kudrjavcev (JAR)
0:0 Juuso Puustinen (NIZ)
4. série:
0:1 Nikolaj Kovalenko (JAR)
0:1 Mikael Ruohomaa (NIZ)
5. série:
0:2 Staffan Kronwall (JAR)
Neftěchimik Nižněkamsk:
I. Ježov (Korotajev) – Šaripzjanov, D. Musin, Bryncev, Ogurcov, Volgin, Timašov, Semjonov – Ruohomaa, Padakin, Puustinen – Nestrašil, E. Galimov, Šafigullin – Šiksatdarov, P. Kulikov, Bikmullin – Arkalov, Zdunov, Chajrullin – Šarifjanov.
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Salák (Konovalov) – Afanasjev, Nakládal, Kronwall, M. Osipov, N. Averin, Kutuzov, Čerepanov – Kontiola, Kajumov, Loktionov – Iljenko, J. Averin, Sannikov – Alexejev, Jurtajkin, Kartajev – Kovalenko, Apalkov, Kudrjavcev – Kraskovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Lokomotiv Jaroslavl: Salák (Konovalov) – Afanasjev, Nakládal, Kronwall, M. Osipov, N. Averin, Kutuzov, Čerepanov – Kontiola, Kajumov, Loktionov – Iljenko, J. Averin, Sannikov – Alexejev, Jurtajkin, Kartajev – Kovalenko, Apalkov, Kudrjavcev – Kraskovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Kočetov – Maximovskij, Viljugin
Diváci:
Denisa Józsová