Excelsior – Utrecht 3:3 (kon.)
SBV Excelsior
3:3 (3:0)
FC Utrecht
Pátek 30.11.2018, 20:00 • Stadion Woudestein (Rotterdam) • Nizozemská Eredivisie • 14. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:51:17)

Sledovali jsme utkání mezi Excelsiorem a Utrechtem ,který končí remízou 3:3. V utkání jsme mohli vidět vše. Branky, penalty, červenou kartu a dost osobních soubojů. Domácí vedli po první půli 3:0 po brankách Omarssona, Koolwijka a Bruinse z penalty. I já jsem si myslel, že je hotovo. Nicméně Utrecht do patnácti minut vyrovnal díky Kerkovi, Venemovi a Gustafsonovi z penalty. V 85.minutě viděl Klaiber druhou žlutou kartu a Utrecht se už pouze bránil. I tak určitě berou bod, který byl o přestávce nereálný. Excelsior se posouvá na desáté místo, Utrecht stoupá na čtvrté místo.

90+4

90+3
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Usáma Tannane, přichází Othman Boussaid.

90+2
    Hostující trenér Advocaat bude naposled střídat.

90+1
    Utrecht brání ze všech sil. Excelsior se nemůže dostat do zakončení.

90
    Rozhodčí Martens, se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Hra je v posledních minutách plná faulů a přerušení.

88
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval Joris van Overeem, který musel zastavit pronikajícího Omarssona.

87
    Utrecht kombinuje na své polovině hřiště. Po červené kartě už kašlou na útočení.

86
    V tomhle utkání jsme snad viděli vše. Penalty, góly, červené i žluté karty. Tohle se musí líbit každému.

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Sean Klaiber (FC Utrecht).

83
    Nepřesná přihrávka Thomas Oude Kotte končí za brankovou čarou. David Jensen bude odkopávat od brány.

82
    Střídání v týmu FC Utrecht: ze hřiště odchází Sander van de Streek, přichází Lukas Görtler.

81
    Žlutou kartu dostává Hervé Matthys (SBV Excelsior).

80
    Posledních deset minut základní hrací doby a stav je remízový 3:3. Gólové hody už ale trochu šly do pozadí. Oba celky jenom brání.

79
    Hostující trenér Advocaat bude podruhé v tomto utkání střídat.

78
    Ten nepřinesl žádné zakončení, protože ve vzdušném prostoru dominuje domácí Hervé Matthys.

77
    Velice nadějná standardní situace pro hostující Utrecht.

Ondřej Klos

Branky: 6. Ómarsson, 8. Koolwijk, 27. Bruins (pen.) – 55. Kerk, 61. Venema, 65. Simon Gustafson

Karty:   81. Matthys (EXC) – 24. Tannane (UTR), 26. van der Maarel (UTR), 28. Klaiber (UTR), 59. W. Janssen (UTR)   85. Klaiber (UTR)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 5:7. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:13.
    SBV Excelsior: Stevens – Burnet (75. van der Meer), Matthys, Oude Kotte, Fortes – Koolwijk (C) (62. El Hamdaoui), Messaoud, J. Schouten (52. Haspolat) – Bruins, Ómarsson, Mahmudov.
    Náhradníci: De Fockert, Damen – Anderson, Hadouir, El Hamdaoui, Horemans, van der Meer, Haspolat.

FC Utrecht: D. Jensen – van der Maarel (46. Venema), Letschert, W. Janssen (C), Klaiber – Simon Gustafson – van de Streek (82. Görtler), Emanuelson, van Overeem – Tannane (90+3. Boussaid), Kerk.
    Náhradníci: Nijhuis – Bergström, Boussaid, Görtler, Dessers, Venema.

Rozhodčí: Martens R. (Ned),