Celta Vigo – Huesca 2:0 (kon.) | Valladolid – Leganés 2:4 (kon.) | Getafe – Espanyol 3:0 (kon.)
Real Madrid – Valencia 2:0 (kon.)
Getafe CF
3:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Sobota 01.12.2018, 18:30 • Coliseum Alfonso Pérez, Getafe • Španělská LaLiga • 14. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:25:12)

Držení míče: 40 % : 60 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 2:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 17:16.

Je konec. Getafe dnes dokázalo vyhrát 3:0 nad barcelonským Espanyolem. Začátek zápasu bylo Getafe o něco lepším týmem, ale posléze se utkání srovnalo a ke konci poločasu to byli hosté z Espanyolu, kteří se těžce prokousávali obranou domácího celku.
    Ve druhé půli ovšem otevřel brankový účet v 55. minutě Jorge Molina. Domácí pokračovali v aktivní hře a o deset minut později se trefil také Jaime Mata. Hosté moc nevěděli a v 80. minutě pohřbil jejich naděje Vitorino Antunes.

90+7

90+6
    Málem se to hostům podařilo, ale střela útočníka Espanyolu letěla nad horní tyč.

90+5
    Hosté se stále snaží, ale je to stále marné, protože domácí obrana je dnes zkoncentrovaná.

90+3
    David Soria musel být připraven, jelikož se hostující hráč dostal do zakončení, ale s tím si domácí brankář poradil.

90+3
    Espanyol sice poslal balón do vápna, ale tam jej nikdo netečoval.

90+2
    O vítězi už je rozhodnuto, ovšem rozhodčí Antonio Mateu Lahoz nakonec nastavil dost minut na to, aby jsme se možná dočkali ještě nějaké branky.

90+1
    Rozhodčí nastavuje sedm minut navíc.

90
    Opět je hra přerušena, jelikož nyní potřebuje jiný domácí hráč ošetření.

88
    Getafe se sice snažilo něco vymyslet, ale u míče bude opět soupeř.

87
    Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Mauro Arambarri, přichází Sebastián Cristóforo.

84
    Nyní je hra přerušena, jelikož domácí hráč leží na trávníku a je ošetřován, potom co dostal velice nepříjemně míčem přímo do obličeje.

82
    Domácí mají hru pod kontrolou, ale posléze získali autové vhazování hosté.
    80. Vitorino ANTUNES - 3:0

80
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tak tady je rozhodnuto, jelikož domácí jdou do tříbrankového vedení! VITORINO ANTUNES se rozhodl ke střele z trochu větší vzdálenosti, ovšem jeho ránu tečoval obránce David López, který tak změnil dráhu míče, na kterou už brankář Diego López nestačil zareagovat a balón doletěl přesně k pravé tyči. Asistence: Francisco Portillo.

79
    Espanyol se nemůže dostat do nějakého tlaku ke konci zápasu a nyní se navíc dopředu dostalo Getafe, které získalo rohový kop.

77
    David López uviděl žlutou kartu za svůj faul ve středu hřiště.

Michal Raška

Branky: 55. J. Molina (Damián Suárez), 65. Jaime Mata (Arambarri), 80. Antunes (Portillo)

Karty:   18. Ndiaye (GET), 21. Maksimović (GET), 58. Jaime Mata (GET) – 14. H. Pérez (ESB), 77. David López (ESB)

Getafe CF: Soria – Damián Suárez, Dakonam, Bruno González, Antunes – Foulquier (54. Portillo), Maksimović, Arambarri (87. Cristóforo), Ndiaye – J. Molina (C), Jaime Mata (76. Ángel Rodríguez).
    Náhradníci: Chichizola – Ángel Rodríguez, Cristóforo, Guardiola, R. Ibáñez, Miquel, Portillo.

Espanyol Barcelona: Diego López – Javi López, Ó. Duarte (66. Melendo), Hermoso, Vilà – H. Pérez (71. Baptistão), David López (C), Darder, Granero – Piatti (71. Puado), Iglesias.
    Náhradníci: Roberto – Baptistão, Álex López, Melendo, Puado, V. Sánchez, Rosales.

Rozhodčí: Antonio Mateu Lahoz – Pau Cebrián Devís, Iker De Francisco Grijalba