West Brom – Brentford 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:0)
Brentford FC
Pondělí 03.12.2018, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Championship

Fauly: 9:9. (23:03:22)

To byl závěr! Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, jenže gól nedali a museli se snažit i po změně stran. Druhý poločas byl opticky hodně vyrovnaný, avšak WBA se přeci jen dostalo do vedení, když se v 78. minutě důrazem prosadil Harvey Barnes. Zdálo se, že domácí získají tři body, avšak po velké pasivitě v závěru přišel trest, když se v nastavení prosadil hlavou po centru do vápna střídající Lewis MacLeod. Z nejrůznějších důvodů se nastavovalo devět minut, avšak gól již nepadl a zápas tak končí remízou 1:1.

90+9

90+9
    Hostující gólman Bentley balon vyboxoval mimo pokutové území.

90+8
    Konsa nyní ztečoval míč na roh. Poslední šance pro domácí.

90+8
    Maupay šel sám proti přesile, jeho rána byla zblokovaná.

90+7
    Z levé strany centroval Gibbs, hosté ale dokázali balon odvrátit.

90+7
    Domácí zoufale útočí, jenže čas se jim krátí a pravděpodobně to již nestihnou.

90+6
    Stále se nehraje. Minimálně tak dvě minuty by se měly ještě nastavit.

90+5
    Marcondes opouští hřiště na nosítkách, hosté již nemohou střídat, a tak budou dohrávat o deseti.

90+4
    Právě Marcondes, který přihrával na vyrovnávací gól, se nyní zranil a musí být ošetřovaný.
    90+3. Lewis MACLEOD - 1:1

90+3
    Brentford právě vstřelil branku!
    To je závěr! Domácí fotbalisté byli tak pasivní, až přišel trest! Po velkém tlaku hostů přišel Marcondesův centr do vápna a zcela nehlídaný střídající LEWIS MACLEOD srovnává hlavou na 1:1!

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Je tu roh pro hosty.

89
    Domácí hrají velmi pasivně a vyhlížejí konec zápasu. Zdá se, že by jim to ale mohlo vyjít a že nejtěsnější náskok ubrání.

87
    Konec zápasu se nyní již velmi rychle blíží. Domácí už nic nevymýšlejí a pouze balony odkopávají na polovinu soupeře.