West Brom – Brentford 1:1 (kon.)
West Bromwich Albion
1:1 (0:0)
Brentford FC
Pondělí 03.12.2018, 21:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Championship

Fauly: 9:9. (23:03:22)

To byl závěr! Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, jenže gól nedali a museli se snažit i po změně stran. Druhý poločas byl opticky hodně vyrovnaný, avšak WBA se přeci jen dostalo do vedení, když se v 78. minutě důrazem prosadil Harvey Barnes. Zdálo se, že domácí získají tři body, avšak po velké pasivitě v závěru přišel trest, když se v nastavení prosadil hlavou po centru do vápna střídající Lewis MacLeod. Z nejrůznějších důvodů se nastavovalo devět minut, avšak gól již nepadl a zápas tak končí remízou 1:1.

90+9

90+9
    Hostující gólman Bentley balon vyboxoval mimo pokutové území.

90+8
    Konsa nyní ztečoval míč na roh. Poslední šance pro domácí.

90+8
    Maupay šel sám proti přesile, jeho rána byla zblokovaná.

90+7
    Z levé strany centroval Gibbs, hosté ale dokázali balon odvrátit.

90+7
    Domácí zoufale útočí, jenže čas se jim krátí a pravděpodobně to již nestihnou.

90+6
    Stále se nehraje. Minimálně tak dvě minuty by se měly ještě nastavit.

90+5
    Marcondes opouští hřiště na nosítkách, hosté již nemohou střídat, a tak budou dohrávat o deseti.

90+4
    Právě Marcondes, který přihrával na vyrovnávací gól, se nyní zranil a musí být ošetřovaný.
    90+3. Lewis MACLEOD - 1:1

90+3
    Brentford právě vstřelil branku!
    To je závěr! Domácí fotbalisté byli tak pasivní, až přišel trest! Po velkém tlaku hostů přišel Marcondesův centr do vápna a zcela nehlídaný střídající LEWIS MACLEOD srovnává hlavou na 1:1!

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

90
    Hraje se poslední minuta normální hrací doby. Je tu roh pro hosty.

89
    Domácí hrají velmi pasivně a vyhlížejí konec zápasu. Zdá se, že by jim to ale mohlo vyjít a že nejtěsnější náskok ubrání.

87
    Konec zápasu se nyní již velmi rychle blíží. Domácí už nic nevymýšlejí a pouze balony odkopávají na polovinu soupeře.

85
    Hosté se hodně snaží, domácí se ale zatím dobře brání.

84
    Judge zkusil vystřelit, avšak míč poslal přes zeď i přes bránu WBA.

83
    Střídání v týmu Brentford: ze hřiště odchází McEachran, přichází MacLeod.

83
    Hosté mají výhodu v podobě přímého kopu. Je to rozhodně velmi zajímavá pozice na přímou střelu. Nějakých dvaadvacet metrů od brány.

81
    Hosté nemají nyní na co čekat a musí vrhnout zbytky sil do útoku.

79
    Střídání v týmu Brentford: ze hřiště odchází Ollie Watkins, přichází Mohamed Benrahma.
    78. Harvey BARNES - 1:0

78
    West Brom právě vstřelil branku!
    Domácí se přeci jen dočkávají gólu na 1:0, když se po přihrávce z pravé strany důrazem ve vápně nadvakrát prosadil HARVEY BARNES!

76
    Zdá se, že tlak domácích přeci jen s blížícím se konce zápasu narůstá. Hosté se musí zase více bránit.

74
    Akce domácího celku stále k ničemu nevedou. Hraje se na polovině hřiště.

72
    Domácí jsou nyní hodně na balonu, avšak k bráně soupeře se prokousávají nadále jen velmi obtížně.

70
    Po následném přímém kopu Phillipse se k hlavičce ve vápně dostal Gayle, jenže zamířil mimo a navíc mu byl odmávaný a odpískaný ofsajd.

69
    Ezri Konsa ostrým skluzem poslal k zemi protihráče a dostává žlutou kartu.

69
    Do konce zápasu chybí včetně nastavení nějakých pětadvacet minut, domácí se ne a ne dostat do tempa jako v první půli.
    67. Marcondes byl blízko ke gólu

67
    Gólová šance hostů! Po přihrávce z levé strany se do výborné střelecké pozice dostal nehlídaný Marcondes, jehož gólovou střelu mířící k tyči skvěle vyrazil gólman Johnstone!

66
    Druhý poločas nemá rozhodně takové grády, jako ten první. Hraje se opatrně ve středu pole, nikdo nechce udělat chybu.

64
    Střídání v týmu Brentford: ze hřiště odchází Rico Henry, přichází Moses Odubajo.

63
    Lékař hostujícího celku si něco velmi emotivního vyříkává s hlavním rozhodčím Bondem. Hosté mezitím chystají střídání.

61
    Nyní se nehraje, protože na trávníku zůstal ležet Rico Henry. U něj je jasné, že bude muset střídat.

59
    Hra je ve druhém poločase hodně kouskovaná. Domácí nemají rozhodně takový tlak, jako v prvním poločase.

57
    Další přímý kop domácích zahrával Matt Phillips, hosté se ubránili za cenu rohového kopu.

56
    Centr do vápna posílal Phillips, hosté dokázali míč odvrátit mimo vápno.

55
    Žlutou kartu dostává Henrik Dalsgaard (Brentford), který faulem zastavil rodící se šanci domácího celku. Následuje přímý kop ze zajímavé pozice. Pozice na centr do vápna.

54
    Balon se často dostává až k brankáři Johnstonemu. Domácí nyní nemají žádnou převahu.

52
    Čas pomalu plyne a ve druhém poločase zatím domácí nemají rozhodně takovou převahu jako v úvodním dějství.

50
    Hosté jsou v úvodu druhého poločasu aktivnější a hraje se naprosto vyrovnaný fotbal.

48
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal hostující Sawyers, jenže svůj pokus poslal nepochopitelně vysoko nad bránu.

46
    Střídání v týmu West Bromwich Albion: ze hřiště odchází Hal Robson-Kanu, přichází Dwight Gayle.

46

Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
    První poločas branku nepřinesl

První poločas branku nepřinesl. Viděli jsme ale velmi pohledný fotbal a velký podíl na dobrém zápase mají především domácí, kteří byli jasně lepší. Měli i několik velkých šancí, avšak žádnou z nich neproměnili a do kabin se odchází za stavu 0:0.

45+2

45+1
    První poločas bude nastaven o dvě minuty.
    45. Phillips trefil břevno

45
    Krásná střela Phillipse! Domácí křídelník vypálil nádherně zpozva vápna, jeho dělovka se otřela o břevno Bentleyovy brány!

44
    První poločas spěje ke svému konci. Domácí fotbalisté mají otěže zápasu jasně ve svých rukou, avšak skóre zápasu je nadále bezbrankové.

42
    Po centru z levé strany hlavičkoval Rodriguez, byla to ale velmi složitá pozice v záklonu a gólman Bentley zasahovat nemusel.

40
    Těžiště hry je stále na polovině Brentfordu. Domácí obléhají vápno soupeře.

38
    Domácí mají nadále velkou územní převahu. Zdá se, že je otázkou času, než se prosadí i gólově.

36
    Nepovedený centr nebo střelu poslal směrem na bránu soupeře Barnes, gólman Bentley mohl být nyní v klidu.

34
    Phillips se nyní dostal k centru z levé strany a hned z toho bylo opět nebezpečí pro hosty. Míč se totiž točil do brány a gólman Bentley ho musel vytěsnit na roh.

32
    Robson-Kanu je zpět na hřišti a nyní byl málem v další šanci. Po závaru ve vápně mu chyběl k zakončení krok.

31
    Po dlouhé době jsou u míče také hosté. Zatím se ale k bráně soupeře nedostávají.

29
    Robson-Kanu odešel po svých, avšak hodně kulhá a těžko říct, zda bude moci pokračovat ve hře.

27
    Velká nepříjemnost pro domácí. Právě výborně hrající Robson-Kanu se po pádu po hlavičce poranil a nezdá se, že by mohl pokračovat ve hře. Má problémy s levým kolenem.

26
    Nyní měl gól na hlavě Robson-Kanu, jenže z ideální pozice zamířil těsně vedle levé tyče hostující brány!
    24. Velká šance domácích

24
    Teď chyběl malý kousek. Z pravé strany výborně do vápna centroval Phillips, jenže jeho centr jen lehounce tečoval Robson-Kanu a právě kvůli tomu pak na míč nedosáhl ve skluzu zakončující Rodriguez!

23
    Zblokovaný pokus o zakončení se dostal k Livermorovi, jehož střela se mezi tři tyče nevešla.

22
    Domácí mají v posledních minutách velký tlak. Do vápna létá jeden centr za druhým, avšak na velkou šanci nyní čekáme.

20
    Rozhodně zajímavý centr do pokutového území vyboxoval skoro až na polovinu hřiště brankář Bentley.

20
    Rohový kop si nyní vyzkoušejí také domácí fotbalisté.

19
    Gibbsův střílený centr do vápna dokázal odvrátit Watkins. Domácí jsou ale stále v tlaku.

17
    Ten ale k ničemu nevedl, míč již mají opět domácí.

16
    Hosté jsou nyní o něco aktivnější a hned vybojovali první rohový kop v zápase.

15
    Dobrým defenzivním skluzem se vedle vlastního velkého vápna prezentoval domácí bek Gibbs. Následuje odkop od brány Johnstoneho.

14
    Tvrdým šlapákem na polovině soupeře se prezentoval Morrison, může být rád, že nedostal žlutou kartu.

13
    Tvrdě do vápna centroval nyní zprava také Dalsgaard, ani jeho pokus o vytvoření šance k ničemu nevedl.

13
    Z levé strany centroval do vápna Judge, domácí se ale dokázali v pohodě ubránit.

12
    Nějakých čtyřicet metrů od brány soupeře byl faulovaná hostující Maupay, míč pro Brentford.

11
    Když už se hosté dostali k balonu, dopustil se na polovině WBA útočného faulu Marcondes.

9
    Ke střele zpoza vápna se dostal domácí Livermore, jeho rána byla ale slabá a mířila doprostřed brány. Hosté se ubránili.

7
    Hosté se jen velmi složitě dostávají na polovinu soupeře. Již nyní je jasné, kde bude mít dnes velkou převahu.

5
    Domácí jsou při chuti a tlačí se znovu na polovinu soupeře. Fotbalisté Brentfordu se jen brání.
    3. Velká šance Rodrigueze

3
    Obrovská šance domácích! Z levé strany centroval po zemi do vápna Dawson a jeho skvělý pas neuvěřitelným způsobem poslal nad bránu zakončující Rodriguez!

2
    Oba celky začaly aktivně a sledujeme boj ve středu pole. Zatím se hraje ale nepřesně.
    Zápas začal

1

Hráči jsou na trávníku, zápas 20. kola může začít.

West Bromwich Albion: Johnstone – Adarabioyo, Dawson, Hegazy, Gibbs – Phillips, Livermore, Morrison, Barnes – Robson-Kanu, Rodriguez.
    Náhradníci: Myhill – Barry, Brunt, Gayle, Harper, Hoolahan, Mears.

Brentford: Bentley – Dalsgaard, Mepham, Konsa, Henry – McEachran, Sawyers – Judge, Marcondes, Watkins – Maupay.
    Náhradníci: Daniels – Barbet, Benrahma, Canos, MacLeod, Mokotjo, Odubajo.

Rozhodčí: Bond – McGrath, Jones.

Při pohledu na aktuální formu obou týmů je také jasné, kdo musí být dnes papírovým favoritem. Zatímco hosté totiž tři poslední zápasy prohráli, domácí naopak tři poslední zápasy vyhráli. Navíc WBA hrál dvakrát venku a přesto vyhrál, zatímco hosté hráli dvakrát doma a přesto prohráli.

Velkým favoritem dnešního utkání budou domácí fotbalisté, kteří se v případě výhry posunou na třetí místo tabulky. Aktuálně jsou totiž čtvrtí a na třetí Middlesbrough ztrácejí jeden bodík. To hosté by brali jakýkoliv bodový zisk, který by je opět o něco více vzdálil od sestupových příček. Brentford je totiž aktuálně na osmnáctém místě a se ziskem 21 bodů má tříbodový náskok na sestupovou dvaadvacátou příčku.

Hezký pondělní večer všem fanouškům anglického fotbalu. V rámci této online reportáže budeme sledovat utkání 20. kola Championship, tedy druhé nejvyšší anglické soutěže, mezi domácím WBA a hostujícím Brentfordem.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.