Vladivostok – Barys 1:3 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 1:2 (po pr.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 7:3 (kon.)
N.Novgorod – Nižněkamsk 5:3 (kon.) | Soči – Omsk 3:2 (kon.) | Viťaz – Dynamo Moskva 2:1 (kon.)
HC Slovan – Kazaň 1:2 (kon.)
HK Soči
3:2 (2:1, 1:0, 0:1)
Avangard Omsk
Sobota 08.12.2018, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas 3:2 a do tabulky získává dva body. Ve třetí třetině hrál Omsk hru bez brankáře, ale využít ni nedokázal. (17:17:10)

59:37
    Oddechový čas pro hosty.

59:37
    Vyloučení v týmu HK Soči (Vladislav Kaletnik – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

57:37
    Jevgenij Medveděv rozehrává od své branky, jeho spoluhráči střídají.

57:22
    Kotouč po střele hostujícího hráče opustil hrací plochy, vhazovat se bude před brankou Soči.

56:58
    Domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

56:25
    Kirill Kapustin se pokoušel najít přihrávkou spoluhráče před brankou, projektil byl však zblokovaný.

55:56
    HK Soči špatně rozehrálo, vhazovat se bude před jeho brankou po zakázaném uvolnění.

55:27
    Nechybělo mnoho, aby se domácí celek dostal do brejku.

55:01
    Igor Bobkov rozehrává od své branky, v útočném pásmu byl ale připravený Dmitrij Archipov. Ten získal kotouč, ale vypálit nedokázal.

54:23
    Maxim Čudinov rozehrává od své branky, sledujeme rychlou hru a přechod do útočného pásma. Avangard se k zakončení nyní nedostal.

53:57
    Domácí rána od modré čáry byla nepřesná.

53:20
    Soči se musí spíše bránit, domácí hrají hodně pasivně.

53:00
    Sedm minut hry zbývá do konce třetí třetiny, se hra hodně přerušuje. Plynulost poněkud chybí.

52:36
    Komerční přestávka.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 1. D. Alexandrov (Archipov), 5. Točickij, 26. Tomilin (Zborovskij, Altybarmakjan) – 20. Zernov (Širokov, Franson), 52. Pivcakin (K. Petrov)

HK Soči: Šikin – J. Alexandrov, Jokipakka, Rykov, Ščitov, Chomickij, Zborovskij, Budkin, D. Alexandrov – R. Rosén, Archipov, O'Dell – Šmeljov, Kaletnik, Bočarov – Polunin, Kapustin, Točickij – Rachimullin, Tomilin, Altybarmakjan.
    Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – Jemelin, Pokka, J. Medveděv, Franson, Čudinov, Berezin, Pivcakin – Širokov, Zernov, I. Michejev – K. Petrov, Stålberg, K. Semjonov – Stas, Fisenko, A. Galimov – Jakimov, Košelev, Manukjan – Talbot.

Rozhodčí: Kislov, Judakov – Kučava, Novikov

Diváci: 7 187