Sassuolo – Fiorentina 3:3 (kon.) | Empoli – Bologna 2:1 (kon.) | Parma – Chievo 1:1 (kon.)
Udinese – Atalanta BC 1:3 (kon.) | Janov – Spal 1:1 (kon.) | AC Milán – Turín 0:0 (kon.)
Empoli FC
2:1 (1:1)
Bologna FC
Neděle 09.12.2018, 15:00Italská Serie A • 15. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek nedělního odpoledne! (17:00:36)

Domácí nakonec tento zápase vyhrávají. Hned v 10. minutě dostal do vedení pravě Empoli útočník Francesco Caputo. Bologna ovšem dokázala vyrovnat ještě v prvním poločase po vyvedené akci na jejímž konci stál Andrea Poli, který poslal míč k pravé tyči. Ve druhém poločase jsme viděli už pouze jeden gól, který dokázal v 80. minutě vstřelit do branky Bologny La Gumina.

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 6:8.

90+5
    Rohový kop branku soupeře neohrozil a rozhodčí nyní píská do píšťalky a ukončuje dnešní klání.
    90+4. Skvělý zákrok Provedel

90+4
    Danilo se dostal k hlavičce, ale jeho pokus výborně vychytal skvělým zákrokem brankář Provedel. Nyní nasleduje ještě jeden rohový kop pro Bolognu.

90+3
    A pozor! Bologna má nyní k dispozici rohový kop.

90+1
    Bologna se na chvíli dostala k odraženému balónu, ale domácí si ho ihned získávají zpět a co nejvíce zdržují.

90
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

89
    Blíží se nám konec a domácí si zatím svoje vedení pečlivě hlídají.

88
    Musím uznat, že i když dnešní utkání nebylo nějak atraktivní, tak nyní by se dalo napětí krájet.

87
    Žlutou kartu dostává hostující Blerim Džemaili za průpovídky, které měl k verdiktu hlavní rozhodčího.

86
    Hra se blíží do úplného závěru a domácí zatím drží balón na svých kopačkách, což je pro ně nyní nejdůležitější!

84
    Santander zkoušel střelu z hranice vápna, ale jeho pokus končí daleko na tribuně za brankou Empoli.

82
    Střídání v týmu Empoli FC: ze hřiště odchází Antonio La Gumina, přichází Afriyie Acquah.

81
    Střídání v týmu Bologna FC: ze hřiště odchází Giancarlo González, přichází Diego Falcinelli.
    80. Antonio La Gumina - 2:1

80
    Empoli právě vstřelilo branku! Tak přece jen se skóre utkání ještě mění! ANTONIO LA GUMINA se dostal k odraženému míči ve vápně a posílá tak domácí do vedení! Asistence: Zajc