Ústí n/L – Jihlava | 4:8 (kon.) |
Washington – Pittsburgh | 1:2 (kon.) | | | Colorado – Montreal | 2:1 (kon.) |
PZ Kladno – Kobra | 2:3 (kon.) |
Kunlun – Dynamo Moskva | 2:3 (kon.) | | | Novosibirsk – Chabarovsk | 4:3 (kon.) | | | Barys – Jaroslavl | 1:2 (kon.) |
Omsk – Čerepovec | 7:3 (kon.) | | | Minsk – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Jokerit – CSKA Moskva | 4:1 (kon.) |
Petrohrad – Riga | 2:3 (po pr.) | | | Spartak Moskva – Ufa | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Viťaz – Soči | 3:2 (kon.) |
Česko – Slovensko | 2:1 (2:1 po s.n.) |
Česko – Rusko | 0:6 (kon.) |
Mountfield HK – Olomouc | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Kometa Brno | 4:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 4:3 (kon.) |
Pardubice – Liberec | 5:2 (kon.) |
Nový Bydžov – Trutnov | 8:12 (kon.) | | | Semechnice – Jaroměř | 2:11 (kon.) | | | N. Město n. M. – Opočno | 2:3 (po pr.) |
Hlinsko – Česká Třebová | 6:7 (po pr.) | | | Chrudim – Světlá nS | 1:5 (kon.) | | | Moravská Třebová – Litomyšl | 7:4 (kon.) |
Brumov – Uničov | 8:2 (kon.) |
Znojmo – Debreceni | 11:2 (kon.) |
po s.n. (2:1)
Spartak Moskva
2:1
(0:0, 0:1, 1:0 - 0:0)
Salavat Julajev Ufa
David Suchý
Branky a nahrávky:
48. Cyplakov (A. Voronin, Kulik), rozh. náj. Fjodorov – 31. Arzamascev (Omark, Hartikainen)
Rozhodčí: Kulakov, Ravodin – Viljugin, Ivanov
Diváci: 7320
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Maxim Majorov (UFA)
1:0 Robin Hanzl (SPM)
2. série:
1:1 Teemu Hartikainen (UFA)
1:1 Ben Maxwell (SPM)
3. série:
1:1 Dmitrij Kugryšev (UFA)
1:1 Dmitrij Višněvskij (SPM)
4. série:
1:1 Linus Omark (UFA)
2:1 Arťom Fjodorov (SPM)
5. série:
2:1 Pjotr Chochrjakov (UFA)
Spartak Moskva:
J. Hudáček (Bespalov) – Dyblenko, Kutějkin (A), Kulik, D. Višněvskij, Provolněv, Kalinin (C), A. Osipov – R. Hanzl, Daugavinš, Karsums – Fjodorov, Lisin, Maxwell – Zlobin, Leščenko, Kruženkov – A. Voronin, Cyplakov, Černych – Šaškov.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Burdasov (A), Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, M. Majorov, Tkačov – Kadějkin, V. Žarkov, Dubrovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Ar. Sergejev, S. Garejev, A. Semjonov, Jelizarov – Hartikainen, Kemppainen, Omark (A) – Burdasov (A), Kugryšev, Burmistrov – Chochrjakov, M. Majorov, Tkačov – Kadějkin, V. Žarkov, Dubrovskij.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulakov, Ravodin – Viljugin, Ivanov
Diváci: 7320
Střely na branku – 24:30.
Zblokované střely – 9:12.
Vyloučení – 8:6.
Využití přesilovek 0/6 – 0/8.
Vhazování – 21:22. (20:33:20)
Libor Hudáček (SPM) 1 obdržená branka, 29 zásahů, odchytal celé utkání
Robin Hanzl (SPM) 0+0, 2 střely, proměněný nájezd, čas na ledě 21:39
Autorem vítězné branky je ARŤOM FJODOROV.