Brighton – Everton 1:0 (kon.) | Fulham – Huddersfield Town 1:0 (kon.) | Leicester – Cardiff 0:1 (kon.)
Tottenham – Wolverhampton 1:3 (kon.) | Watford – Newcastle 1:1 (kon.) | Liverpool – Arsenal 5:1 (kon.)
Tottenham Hotspur
1:3 (1:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 29.12.2018, 16:00 • Wembley Stadium, Londýn • Anglická Premier League • 20. kolo

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:7. (17:52:58)

Je konec! Ačkoliv Tottenham po prvním poločase vedl o jednu branku, nakonec z tohoto zápasu nemá ani bod. Kohouti si ve druhém dějství počínali hodně lehkovážně, což soupeř potrestal naprosto dokonale. Nejprve se k vyrovnávací brance dostal hostující Boly, posléze Wolverhampton udeřil ještě dvakrát, na což favorit utkání nestačil reagovat ani kontaktní brankou. Tottenham doplatil na udržovací tempo, naopak nováček soutěže byl ve druhém poločase nesmírně efektivní.

90+5

90+4
    Jedna z posledních šancí pro domácí, Alderweireld totiž vyvezl míč na druhou stranu, avšak kolem sebe nemá nikoho ve stejném dresu.

90+3
    Po pravém křídle se řítil hostující Doherty, který v pokutovém území našel naprosto volného Costu, jehož hlavička směřovala do rukavic Llorise.

90+2
    Rychle z branky musel brankář Lloris, který si s padajícím míčem v poklidu poradil. Mezitím se jeho kolegové dostali s balónem na útočnou polovinu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, domácím se krátí čas. Jistě ale můžeme počítat s nastaveným časem.
    87. Hélder COSTA - 1:3

87
    Wolves právě vstřelili branku!
    Hosté jsou dnes neskutečně efektivní! Velký podíl práce měl Moutinho, který na pravém křídle našel Dohertyho, jenž si počkal na náběh HELDERA COSTY, který si pohlídal ofsajdové postavení, díky čemuž pelášil na Llorise. Výsledkem bylo zakončení levou nohou, které putovalo kolem francouzského brankáře.

86
    Eriksen se v pokutovém území ocitl na zemi, avšak pokutový kop to nepřineslo. Nutno dodat, že si hostující Boly počínal hodně podezřele.

85
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Tottenham se nachází v kritické situaci, na světelné tabuli totiž svítí nepříznivý výsledek.

85
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Ivan Cavaleiro, přichází Morgan Gibbs-White.

84
    Žlutou kartu dostává Raúl Jiménez (Wolverhampton Wanderers).
    83. Raúl JIMÉNEZ - 1:2

83
    Tak to je neskutečné, Wolverhampton se dokonce dostává do vedení! Moutinho přenesl hru na volného Cavaleira, který ihned přihrávkou pod sebe oslovil RAÚLA JIMÉNEZE, jehož rána pravou nohou byla natolik přesná, že skončila až za Llorisem.

83
    Na útočnou polovinu zavítal Sissoko, který se dokázal zbavit Bolyho, jenomže střílenou nabídku včas odklidil Coady. Wolverhampton je ale pod značným tlakem.

82
    Tottenham se celkem rychle nastěhoval na druhou stranu, nicméně střed hrací plochy byl přehuštěný. Proto se Winks rozhodl přenést hru křížem na Trippiera.

81
    Žlutou kartu dostává Harry Kane (Tottenham Hotspur).

David Suchý

Branky: 22. Kane (Son Hung-min) – 72. Boly (Moutinho), 83. Jiménez (Cavaleiro), 87. Costa (Doherty)

Karty:   16. Davies (TOT), 42. Eriksen (TOT), 81. Kane (TOT) – 81. J. Castro (WOS), 84. Jiménez (WOS)

Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 4:4. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 7:7.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, D. Sánchez, Alderweireld, Davies – Moussa Sissoko, Winks, Alli (68. Lucas Moura) – Son Hung-min – Kane, Eriksen.
    Náhradníci: Gazzaniga – Foyth, Lucas Moura, N'Koudou, Skipp, Rose, Walker-Peters.

Wolverhampton Wanderers: Patrício – R. Bennett, Coady (C), Boly – Doherty, Dendoncker (68. Moutinho), Neves, J. Castro – Cavaleiro (85. Gibbs-White), Traoré (59. Costa) – Jiménez.
    Náhradníci: Ruddy – Bonatini, Costa, Moutinho, Gibbs-White, Saïss, Vinagre.

Rozhodčí: Attwell – Child, Davies