Juventus – Sampdoria 2:1 (kon.) | Empoli – Inter 0:1 (kon.) | Janov – Fiorentina 0:0 (kon.)
Chievo – Frosinone 1:0 (kon.) | Lazio – Turín 1:1 (kon.) | Parma – AS Řím 0:2 (kon.)
Sassuolo – Atalanta BC 2:6 (kon.) | Udinese – Cagliari 2:0 (kon.) | Neapol – Bologna 3:2 (kon.)
AC Milán – Spal 2:1 (kon.)
S. S. Lazio
1:1 (0:1)
Turín FC
Sobota 29.12.2018, 15:00 • Stadio Olimpico • Italská Serie A • 19. kolo

Nyní se Serie A na krátkou dobu odmlčí a v Itálii bude probíhat krátká zimní pauza. Další souboje začnou od 19.1. 2019! (17:04:57)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:19.

Důležité momenty druhého poločasu
    62. minuta – Lazio vyrovnává nádhernou ranou Saviće – 1:1!
    66. minuta – Lazio a jeho tři velké šance na otočení skóre zápasu!
    84. minuta – Turín se po rohovém kopu dostal k hlavičce a míč skončil na tyči.
    86. minuta – Adam Marušić dostal za hrubost červenou kartu.
    90. minuta – nervózní koncovka zápasu nám přinesla i druhou červenou kartu, tentokrát na straně hostí pro Meïteho.

Je to tak! Druhý poločas nám přinesl také hodně zajímavých situací. Několik šancí na straně Lazia, dvě červené karty, nervózní závěr zápasu. Celkově jsme v zápase mohli vidět dostatek šancí, hlavně ze strany domácího celku, ale také hodně faulů a tomu odpovídá 8 žlutých karet a dvě červené karty. Zkrátka hlavní arbitr s nimi rozhodně nešetřil. Oba celky se tedy rozchází smírně a nutno říci, že Turín si díky své bojovnosti zaslouží bod za tento zápas. V důležitých momentech dokázali ubránit tlak domácího celku, zvláště po vyrovnávací brance, kdy se domácí dostali brzy do dalších velkých šancí.

90+5

90+4
    Lazio zahrávalo rohový kop, ze kterého se nedostali do nebezpečného zakončení a zápas nám nejspíše končí nerozhodným stavem.

90+2
    Do dobré šance se dostali domácí, ale Salvatore Sirigu předvedl dobrý zákrok.

90+2
    Druhý poločas je nastaven o pět minut.

90+1
    Závěr zápasu se nese v dalších faulech, jako nyní a obě mužstva jsou značně nervózní. Další žlutá a tentokrát pro Lucase Leivu.

90
    Nj, hlavní arbitr si nejspíše nenechá do ničeho kecat. Rincón se dopustil faulu a viděl žlutou kartu. Soualiho Meïté si pravděpodobně něco utrousil směrem k hlavnímu arbitru a ten ho bez varování posílá do sprch.

89
    Žlutou kartu dostává Tomás Rincón (Turín FC).

88
    Avšak času již mnoho nezbývá, nyní se snažil o centr z pravé strany Lorenzo De Silvestri, ale míč je sražen do autu.

87
    Turín se ihned ujímá kombinace a cítí šanci v závěru zápasu. Dá se říci, že jsou také o něco lepším mužstvem v posledních minutách.

86
    Komplikace pro Lazio, Adam Marušić vidí rovnou červenou kartu a zbytek zápasu budou hrát domácí v oslabení.

85
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Felipe Caicedo.
    84. Po rohovém kopu zazněla tyč za brankářem Strakošou!

84
    Turín byl blízko ke své druhé brance, kdy se po rohovém kopu dostal k hlavičce jeden z jejich hráčů a míč končí na levé tyči!

83
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Emiliano Moretti, přichází Lyanco.

82
    Nečekané zakončení od Silvestriho a jeho střela nastřelila hlavičku obránce Lazia, který se nacházel před brankou. Nyní měli domácí tak trochu i štěstí. Kdoví jak by to dopadlo jinak...