Sparta – Mladá Boleslav 1:0 (kon.) | Chomutov – Plzeň 2:3 (kon.) | Zlín – Liberec 2:4 (kon.)
Pardubice – Kometa Brno 1:4 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – Litvínov 2:3 (kon.)
Berani Zlín
2:4 (0:1, 2:1, 0:2)
Bílí Tygři Liberec
Neděle 30.12.2018, 15:30 • ZS Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 31. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji Vám příjemnou neděli. (17:51:20)

Zápas končí vítězstvím Liberce. Ten vyhrál díky vydařené třetí třetině, kterou vyhrál 2:0. Zlín už pak odpověď nenašel a nezískál tak ani jeden bod. Domácí sice hosty přestříleli, ale Will odchytal dobré utkání. To platí i o Sedláčkovi, ale ten pustil za svá záda čtyři puky.

Nejlepší hráči utkání
    PSG Berani Zlín: Pavel Kubiš.
    Bílí Tygři Liberec: Michal Birner.

59:40
    Už je hotovo, ví to oba celky. Zlín už nikam nespěchá a Liberec v klidu kombinuje.

Dnešní utkání sleduje 5427 diváků.

59:02
    Bílí Tygři brání v klidu, Zlínu se směrem dopředu nic nedaří. Teď aspoň vybojoval vhazování před Willem, protože se hosté provinili zakázaným uvolněním.

58:23
    Zlín se ještě snaží útočit, ale času už moc nezbývá. Liberec se navíc osvobozuje a hru drží ve středním pásmu.

57:33
    Okál se dostal přes dva hráče a našel příhrávku. Následnou přihrávku na něj už nedokázal zpracovat.

56:54
    Střela Liberce je sražená jen těsně nad branku domácích. Hosté pak stále zůstávají u kotouče.

56:31
    Rychlý protiútok Beranů končí zákrokem Willa. Bude tedy následovat vhazování před ním.

56:12
    Domácí se na chvíli podívali do útočné třetiny, kde nic nevymysleli. Kotouč získávají hosté, kteří jdou do útoku.

55:19
    Bílí Tygři stále drží útočné pásmu. O vstřelení branky už jim moc nejde, spíše chtějí získat nějaký čas útočením.

54:48
    Zlín zatím oslabení zvládá a kotouč vyhazuje ze své třetiny. Oba celky poté vystřídají.

54:07
    Liberec se už pevně usadil v útočném pásmu a hledá střeleckou pozici. Pátá branka by totiž definitivně rozhodla o vítězství hostů.

53:35
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Žižka – 2 min., nedovolené bránění).

53:16
    Ševci se nemohou usadit v útočné třetině. Navíc ztrácejí kotouč ve středním pásmu a hosté se okamžitě ženou do útoku.

52:20
    Bílí Tygři stále hrají v útočném pásmu a získávají tím čas. Navíc se dostávají i ke střelám, které zatím zvládá chytat Sedláček.

51:43
    Hosté se nyní navíc dostali do útočné třetiny, kde vyprodukoval několik střel. Sedláček stále drží naději na body a všechny chytá.

Lukáš Mihal

Branky a nahrávky: 21. Fryšara (Lakatoš, Okál), 29. Kubiš (Okál) – 18. Ordoš (T. Hanousek, Šmíd), 40. Birner (Valský), 46. M. Zachar, 47. Birner (L. Hudáček)

Berani Zlín: J. Sedláček (Štůrala) – Freibergs, Nosek (A), Žižka (C), Řezníček, Zbořil, Valenta, Padrnos – Kubiš (A), Fořt, J. Ondráček – Lakatoš, Fryšara, Okál – Herman, Popelka, E. Kulda – Goiš, P. Sedláček, Werbik.
    Bílí Tygři Liberec: Will (Schwarz) – Derner, Stříteský, Šmíd (A), T. Hanousek, Ševc, Doherty, Havlín – Lenc, L. Hudáček, Valský – M. Kvapil, Filippi, Birner – L. Krenželok, P. Jelínek (C), Ordoš – J. Vlach, Redenbach, M. Zachar.

Rozhodčí: Jeřábek, Kika – Tošenovjan, Hlavatý