Česko – Finsko 3:2 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
Česko
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)
Finsko
Neděle 30.12.2018, 12:00 • ČEZ stadion Kladno • Reprezentace do 17 let
Partner:
     
    Konec zápasu. (14:22:05)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko.
    Autorem vítězné branky je IVAN IVAN.
     
    5. série
    3:2
    Joel MÄÄTTÄ neproměňuje.
     
    5. série
    3:2
    Pavel NOVÁK neproměňuje.
     
    4. série
    3:2
    Jesse SEPPÄLÄ proměňuje.
     
    4. série
    3:1
    Michal GUT neproměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Eetu LIUKAS neproměňuje.
     
    3. série
    3:1
    Ivan IVAN proměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Oliver SUNI neproměňuje.
     
    2. série
    2:1
    Pavel MATĚJ proměňuje.
     
    1. série
    1:1
    Roby JÄRVENTIE proměňuje.
     
    1. série
    1:0
    Tomáš CHLUBNA proměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    Dnešní utkání sleduje 450 diváků.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:35
    Česko právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ CHLUBNA. Asistence: Michal Gut a Pavel Novák.
     
    58:42
    Oddechový čas pro domácí.

    Adam Joska

    Branky a nahrávky: 1. Chlubna (Vacík, Baláž), 60. Chlubna (Gut, Novák), rozh. náj. Ivan – 32. Suni (Järventie), 48. Niemi (Määttä, Sorvali)

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    1:0   Tomáš Chlubna (CZE)
    1:1   Roby Järventie (FIN)
    2. série:
    2:1   Pavel Matěj (CZE)
    2:1   Oliver Suni (FIN)
    3. série:
    3:1   Ivan Ivan (CZE)
    3:1   Eetu Liukas (FIN)
    4. série:
    3:1   Michal Gut (CZE)
    3:2   Jesse Seppälä (FIN)
    5. série:
    3:2   Pavel Novák (CZE)
    3:2   Joel Määttä (FIN)


    Česko: Bednář (Čajan) – Baláž, Vacík, Hampl, Bláha, Naar, Hrádek, Svach, Malák – Chlubna, Gut, Novák, Macháček, Ivan, Matěj, Meluzin, Vrhel, Puczek, Cikhart, Handl, Koláček.
    Finsko: Väyrynen (Jatkola) – Paaso, Pärssinen, Määttä, Koskela, Jurmo, Sorvali, Grönlund – Järventie, Mäenpää, Suni, Niemi, Seppälä, Korkalainen, Hölsömäki, Määtta, Liukas, Korpialho, Uusikartano, Myllyaho.

    Rozhodčí: Bejček – Lhotský, Ganger

    Diváci: 450