Boston – Buffalo 2:1 (kon.) | Montreal – Nashville 1:4 (kon.) | Florida – Columbus 3:4 (po pr.)
Toronto – Vancouver 5:0 (kon.) | St. Louis – NY Islanders 3:4 (kon.) | Los Angeles – Edmonton 4:0 (kon.)
San Jose – Tampa 5:2 (kon.) | Ottawa – Carolina 4:5 (kon.) | Vegas – New Jersey 3:2 (kon.)
Arizona – NY Rangers 5:0 (kon.) | Winnipeg – Dallas 5:1 (kon.) | Detroit – Washington 2:3 (kon.)
Arizona Coyotes
5:0 (2:0, 3:0, 0:0)
New York Rangers
Neděle 06.01.2019, 22:05 • Gila River Arena, Glendale • NHL

53:50
    New York si zahraje přesilovku, dvě minuty za hákování dostal Lawson Crouse.

36:38
    V brance New Yorku dochází ke změně, Henrik Lundqvist jde na střídačku, do branky se staví Alexandar Georgijev.
    36:38 Alex GALCHENYUK - 5:0

36:38
    Arizona právě vstřelila branku!
    Tohle už vypadá na slušný debakl... Lundqvist neudržel v lapačce střelu od modré čáry, puku se pak zmocnil pohotový ALEX GALCHENYUK a zblízka protlačil bekhendem puk pod brankářem New Yorku – 5:0. Asistence: Jordan Oesterle, Alex Goligoski.
    35:12 Clayton KELLER - 4:0

35:12
    Domácí opět navýšili svůj náskok, když CLAYTON KELLER dostal od New Yorku dárek v podobě prostoru a času pro akci, takže si nejprve rozmyslel střelu z levého kruhu, objel branku a vystřelil z kruhu pravého. Trefil mezírku u první tyčky a upravil na 4:0. Asistence: Derek Stepan, Jacob Chychrun.

30:02
    Chris Kreider se vrací na trestnou lavici, neboť se dopustil vražení na hrazení a dostal tak dvě minuty.

27:30
    Neal Pion zároveň dostal dvě minuty za krosček hostující, takže je tu přesilovka pro Arizonu. Tento trest odsedí Chris Kreider.

27:30
    Jak Josh Archibald, tak i Neal Pionk dostali pět minut za bitku.
    26:34 Conor GARLAND - 3:0

26:34
    Tohle je už pro hosty docela těžká situace. Po ztrátě puku ve středním pásmu přišel kontr tři na dva, Galchenyuk přihrál na Cousinse a jeho plácnutí do puku bylo lehce tečováno před brankou stínícím CONOREM GARLANDEM přesně k tyčce. Lundqvist toho opět mnoho neviděl, puk mu unikl a skončil potřetí za jeho zády. Asistence: Nick Cousins, Alex Galchenyuk.
    09:19 Mario KEMPE - 2:0

09:19
    A už je to o dvě branky. Domácí ukázali v útočném pásmu ukázkový nátlak na rozehru soupeře, vybojovali puk a po několika odrazech se ke střele mezi kruhy dostal MARIO KEMPE a ranou k tyčce překonal Lundqvista. Asistence: Josh Archibald, Lawson Crouse.
    07:19 Conor GARLAND - 1:0

07:19
    Teď se už ale domácí dočkali a využitou přesilovkou se dostali do vedení. Od modré čáry nahodil Ekman-Larsson a puk proplachtil až za Lundqvista, když před ním lehce tečoval CONOR GARLAND a gólman New Yorku toho mnoho neviděl. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Alex Galchenyuk.

06:37
    Je tu první vyloučení utkání, dvě minuty za faul loktem dostal hostující Brendan Smith.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 8. Garland (Ekman-Larsson, Galchenyuk), 10. Kempe (J. Archibald, Crouse), 27. Garland (Cousins, Galchenyuk), 36. Keller (Stepan, Chychrun), 37. Galchenyuk (Oesterle, Goligoski)

Arizona Coyotes: Kuemper (Hill) – Hjalmarsson (A), Ekman-Larsson (C), Ljubuškin, Chychrun, Oesterle, Goligoski – Keller, Stepan (A), Galchenyuk – Hinostroza, Richardson, Pánik – J. Archibald, Cousins, Crouse – Fischer, Kempe, Garland.
    New York Rangers: H. Lundqvist (37. Georgijev) – McQuaid, Skjei, Pionk, M. Staal (A), Shattenkirk, Br. Smith – Fast (A), Zibanejad, Kreider (A) – Bučněvič, B. Howden, Vesey – Zuccarello, Chytil, Naměstnikov – C. McLeod, R. Strome, Nieves.

Rozhodčí: Walsh, McCauley – Cameron, Devorski

Diváci: 12 396