Rennes – Montpellier 0:0 (kon.) | Angers – Nantes 1:0 (kon.) | Caen – Marseille 0:1 (kon.)
Bordeaux – Dijon 1:0 (kon.) | Saint-Étienne – Lyon 1:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
1:2 (1:0)
Olympique Lyon
Neděle 20.01.2019, 21:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 21. kolo
    90+5. Moussa DEMBÉLÉ - 1:2

90+5
    Lyon právě vstřelil branku!
    Velký smutek se rozprostřel po celém stadionu, na kterém zavládlo hrobové ticho! Obrana Saint-Étienne už asi měla po zápase, neboť v poslední minutě pustila hosty do dvou naprosto totožných gólovek. První hlavičku po skvělém centru Léa Duboise nasměroval další střídající hráč MOUSSA DEMBÉLÉ jenom nad břevno. O pár vteřin později ale následoval reparát, který už skončil gólem.
    65. Nabil FÉKIR - 1:1

65
    Je vyrovnáno! Míč si na penaltový puntík postavil NABIL FÉKIR, který si vzal jen malý rozběh, ale i tak nekompromisně zakroutil míč ze svého pohledu k pravé tyči. Ruffier byl bez šance, neboť skákal na opačnou stranu.
    21. Romain HAMOUMA - 1:0

21
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Obrovská radost na tribunách Stade Geoffroy-Guichard! Tete propadl v ofenzivní činnosti a pak hodně chyběl při akci Gabriela Silvy, který měl volnou cestu k centru. ROMAIN HAMOUMA se zavěsil do vzduchu a egelantně trknul balón do Lopesova protipohybu.

Michal Břuchanský

Branky: 21. Hamouma (Gabriel Silva) – 65. Fékir (pen.), 90+5. Dembélé (Dubois)

Karty:   43. Monnet-Paquet (SET), 65. Perrin (SET) – 20. Marcelo (LYO), 71. Tete (LYO)

Držení míče: 34 % : 66 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:5. Fauly: 18:7.
    AS Saint-Étienne: Ruffier – Perrin (C), Subotić, Kolodziejczak – Monnet-Paquet, Selnaes (81. Dioussé), Cabella, M'Vila, Gabriel Silva (90. Polomat) – Chazrí, Hamouma (72. Diony).
    Náhradníci: Moulin – Debuchy, Polomat, Salibur, Berić, Diony, Dioussé.

Olympique Lyon: A. Lopes – Tete (80. Dubois), Marcelo, Denayer, F. Mendy – NDombèlé, Aouar – B. Traoré (58. Dembélé), Fékir (C), Cornet (87. Terrier) – Depay.
    Náhradníci: Gorgelin – Dubois, Marçal, Pape Diop, Tousart, Dembélé, Terrier.

Rozhodčí: Bastien – Haquette, Zakrani