Vladivostok – Chabarovsk 0:7 (kon.) | Kunlun – Omsk 5:2 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 2:1 (2:0 po s.n.)
CSKA Moskva – Minsk 3:2 (po pr.) | Dynamo Moskva – Riga 3:2 (kon.)
CSKA Moskva
3:2 (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pondělí 28.01.2019, 17:30 • CSKA Ice Palace • KHL

51:34
    Oleg Jevenko jde ven na dvě minuty za podrážení a bude nyní trnout, zda vydrží na trestné lavici celých 120 sekund.

46:51
    V končící 47. minutě přichází první početní výhoda hostí, kteří budou hrát dvě minuty přesilovku za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest domácí lavice odsedí Michail Pašnin.

38:04
    Což ale nebude nyní úplně jednoduché, neboť Teemu Pulkkinen na brankovišti byl až tak důrazný, že sekl soupeře, a jde na dvě minuty ven.

16:21
    Dmitrij Znacharenko si jde odsedět dvě minuty za faul kolenem.

11:08
    Po komerční přestávce půjdou hosté do čtyř, protože hráli v příliš mnoho hráčích na ledě. Trest si jde odsedět Teemu Pulkkinen.

05:57
    Jevgenij Lisovec podrazil soupeře, který se kolem něj na pravém kruhu v obranném pásmu Minsku obtočil. Jiná varianta obránci Minsku ani nezbývala.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 44. Kaprizov (Vey, Grigorenko), 58. Naumenkov (Vey, Grigorenko), 62. Kaprizov (Vey) – 27. Lisovec (A. Těreščenko), 35. Kovyršin (An. Stěpanov, Parfejevec)

CSKA Moskva: I. Sorokin (L. Johansson) – Marčenko, Blažijevskij, Dahlbeck, M. Robinson (A), Pašnin, Naumenkov, Romanov – Vey, Grigorenko, Kaprizov – Hansen, P. Karnauchov, Kalinin – Al. Popov (C), Okulov, Šalunov – Tělegin (A), Slepyšev, Světlakov.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Chenkel, Lisovec, Blum, Bokun, Jevenko, Wiercioch, Znacharenko – A. Těreščenko (C), Kogaljov, S. Kosticyn – Q. Howden, Pulkkinen, Drozdov – Kovyršin, An. Stěpanov, Parfejevec – Kitarov (A), Litvinov, A. Volkov.

Rozhodčí: Ščenov, Cyplakov – Susujev, Gordenko