K. Vary – Havířov 3:1 (1:0 po n.s.n.) | Jihlava – Zlín 2:5 (po nadst. prodl.) | Kladno – Havlíčkův Brod 4:6 (po nadst. prodl.)
Chomutov – Olomouc 2:0 (po nadst. prodl.) | Č. Budějovice – Sparta 5:3 (1:2 po n.s.n.) | HC Litvínov – Třinec 6:3 (po nadst. prodl.)
Plzeň – Vítkovice 4:3 (2:0 po s.n.) | Liberec – Kometa Brno 6:2 (po nadst. prodl.) | Žďár n/S – Přerov 2:8 (po nadst. prodl.)
Salzburg – Pardubice 3:2 (po pr.) | Slavia – Vsetín 4:3 (po s.n.)
po nadst. prodl.
HC Dukla Jihlava
2:5 (0:2, 0:1, 2:2 - N 1:0)
Berani Zlín
Pátek 22.02.2019, 16:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina o 13. - 24. místo

41:27
    Martin Barák jde ven na dvě minuty za krosček a také hosté si zahrají druhou početní výhodu v zápasu.

34:40
    Tak třeba nyní, hosté jdou do čtyř za faul loktem Filipa Weintritta, jenž tak podruhé dnes usedá na trestnou lavici.

23:18
    Přesilovka také pro hosty, kapitán domácích Lukáš Mareš je ztrestnán za sekání dvěma minutami.

18:52
    Už to neplatí, 68 sekund před koncem první třetiny si jde odpočinout Filip Weintritt za sekání.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 45. Smolko (Doležal), 58. Chlubna (Menšík, Mareš), 63. Smolko (Rašín) – 12. Hefka (Bachánek, Riedl), 16. Sebera (Fajkus, Dobiáš), 23. Luža (Talafa), 60. Luža (Kozubík, Weintritt), 60. Hefka (Dobiáš)

HC Dukla Jihlava: Javůrek (Krejčí) – Moravec, Vála, Rašín, Mareš, Chvátal – Chlubna, Juda, Vala – Menšík, Kardoš, Barák – Smolko, Krajíček, Doležal. Trenér: Karel Nekvasil
    Berani Zlín: Kořének (Šarman) – Bednařík, Janošek, Riedl, Hefka, Pavlas, Talafa – Sebera, Fajkus, Dobiáš – Lekeš, Pröschl, Sedláček – Kozubík, Luža, Weintritt – Handl, Bachánek, Podešva. Trenér: Zbyněk Mařák

Rozhodčí: Maršálek – Musil, Husák