Leverkusen – W. Brémy 1:3 (kon.) | Frankfurt – Norimberk 1:0 (kon.) | Bayern – Mohuč 6:0 (kon.)
Eintracht Frankfurt
1:0 (1:0)
1. FC Norimberk
Neděle 17.03.2019, 15:30 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německá Bundesliga • 26. kolo

Ode mě to bude všechno, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního večera. Na počtenou! (17:28:43)

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 11:4. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 4:13.

Je dobojováno, Frankfurt po bojovném utkání získává tři body a Norimberk nedokázal vyhrát už podvacáté za sebou! Eintracht uspěl v nejtěsnějším možném poměru 1:0.

Úvod utkání měli ovšem lepší hostující fotbalisté, kteří byli v prvních pěti minutách aktivnější a vypracovali si zajímavé šance. Posléze už ale přebrali iniciativu domácí hráči a gólu se dočkali po půlhodině hry. Luka Jovič skvělým pasem vysunul Filipa Kostiče, který před bránou našel stopera Martina Hintereggera, jenž otevřel skóre duelu. Hlavně jmenované srbské duo Jovič – Kostič bylo velice nebezpečné, další gól však Eintracht už v úvodním poločase nepřidal.

A branky jsme se nedočkali ani ve druhé půli, kde se hra po aktivním nástupu „Orlů“ postupem času vyrovnala. Norimberk měl nějaké náznaky, nejblíže gólu byl v 83. minutě Hanno Behrens, ale Kevin Trapp jeho střelu vytáhl. Následně sice skóroval Ante Rebič, ovšem šlo o těsný ofsajd, takže branka platit nemohla.

Eintracht tak porazil po brance obránce Martina Hintereggera Norimberk 1:0!

90+4

90+4
    Rebič se uvolňoval v pokutovém území ke střele, ta byla zblokována. Krátce poté zahrozil ještě Gačinovič, ale ten už nemířil přesně.

90+3
    Domácí útočník ale trefil jen mnohačlennou zeď, tak jako tak to pro Frankfurt znamená, že zůstává na útočné polovině.

90+2
    Sám Rebič standardku rozehraje, podle všeho plánuje přímé ohrožení branky...

90+2
    Ante Rebič vybojoval pro svůj celek volný přímý kop, navíc je za něj hostující Lukas Mühl potrestán žlutou kartou.

90+1
    Sébastien Haller si počínal ve vápně až příliš hrubě a pískán je útočný faul, to se moc divákům nelíbí.

90
    Nastavovat se budou tři minuty. Dokáže Norimberk zaskočit domácí a vyrovnat?

89
    Ante Rebič po pasu Sébastiena Hallera za obranu sice dokázal překonat brankáře Matheniu, ale gól byl následně kvůli ofsajdovému postavení odvolán! Pokračujeme tedy za stavu 1:0.

88
    Norimberk se tlačí dopředu, za vápnem chtěl vystřelit Patrick Erras, ale zakončení mu zrovna dvakrát nesedlo. Posléze už byl Knöll chycen v ofsajdu.

88
    Dopředu vyrazil Ante Rebič, hráč s číslem 4 na zádech byl však ubráněn Lukasem Mühlem a k ničemu se nedostal.

87
    Na druhé straně da Costa sice dobře ubránil Behrense, ale při následném forčekingu odevzdal balon a měl štěstí, že mu spoluhráči dorazili pomoci s touto těžkou situací.

87
    Mijat Gačinovič si věřil na zakončení a střílel z nějakých 30 metrů, ale zamířil příliš vysoko, takže byl Christian Mathenia bez práce.

86
    Naposledy střídají také domácí. Velmi aktivní a dobře hrající Filip Kostič už měl křeče, na hřišti je tak nahrazen Jetrem Willemsem.

84
    Neskutečné zmatky v obraně Norimberku, kde byl k dispozici jen Edgar Salli proti čtveřici hráčů soupeře! Naštěstí pro hosty z toho ale nebylo žádné přímé ohrožení branky, přesto to byla zajímavá situace.

84
    Po něm došlo k řadě hlavičkových soubojů, ze kterých ale s míčem dopředu vybíhají hráči Frankfurtu.

83
    Kevin Trapp znovu skvěle zastahuje! V pokutovém území se ke střele probojoval hostující kapitán Hanno Behrens, ale brankář Eintrachtu vytáhl reflexivní zákrok a míč vyrazil na rohový kop.