Španělsko – USA 1:2 (kon.) | Švédsko – Kanada 1:0 (kon.)
Španělsko
1:2 (1:1)
USA
Pondělí 24.06.2019, 18:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Mistrovství světa - ženy • Osmifinále
    76. Megan RAPINOEOVÁ - 1:2

76
    Američané právě vstřelili branku!
    Spojené státy jsou patnáct minut před koncem druhé půle znovu ve vedení! Míč si připravila na penaltový bod znovu MEGAN RAPINOEOVÁ. Tentokrát sice Paňosová vystihla stranu, na míč si ale neměla šanci sáhnout.
    10. Jennifer HERMOSOVÁ - 1:1

10
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Obrovská chyba americké obrany v čele s Naeherovou a je srovnáno! Garcíaová vypíchla míč Sauerbrunneové, následně mohla zakončovat z hranice vápna JENNIFER HERMOSOVÁ, která překonala parádní střelu brankářku USA.
    8. Megan RAPINOEOVÁ - 0:1

8
    Balon si postavila na značku pokutového kopu MEGAN RAPINOEOVÁ. Americká kapitánka na nic nečekala, po rychlém rozběhu zakončila prudce k tyči na opačnou stranu, než kam se vydala Paňosová.