HC Olomouc
3:4 (1:2, 1:1, 1:0 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Úterý 20.08.2019, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Přípravné zápasy juniorů

Dnes podvečer byl v plecharéně k vidění atraktivní zápas, který muselo rozhodnout až prodloužení. To je ode mě pro dnešek vše, loučím se s vámi a přeju příjemný zbytek úterního večera. (20:04:54)

60:37
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Po přečíslení dva na jednoho se trefil RYŠAVÝ, který tak rozhodl o vítězství svého týmu. Asistence: Potočný

60:01

Ačkoli Vítkovice měly v posledních vteřinách hry dvě šance, stav zůstává 3:3 a uvidíme tak prodloužení.

59:21
    Zápas nám pomalu spěje do prodloužení.

59:04
    Hosté hrají v plném počtu.

58:40
    Domácí už mají jen 30 vteřin ze své přesilovky. Zatím bez vážnější šance.

57:07
    V závěru třetí třetiny mají domácí velkou příležitost – zahrají si další přesilovku. Potočný (VIT), jenž se provinil napadením, však má v obličeji krvavý šrám, a tak si jeho trest odpyká Krejsa.

57:00
    Potočný poslal prudkou střelu, ta však orazítkovala jen mantinel.

56:21
    Oba týmy se snaží zvrátit stav utkání na svou stranu.

55:20
    Domácí kombinují v útočném pásmu.

54:49
    Zakázané uvolnění Vítkovic.

54:00
    Kalač nasměroval přihrávku na Tarnoczyho, jehož střelu Bartošák bez problémů pokryl.

52:50
    Hráči bojovali o puk za olomouckou bránou. Úspěšnější v tomto snažení byli hosté, kteří také na Hasalu vyslali střelu. Olomoucký brankář ji skryl ve své lapačce.

51:53
    Jeden z vítkovických útočníků se pokoušel vydolovat puk zpod lapačky Hasaly, což se samozřejmě nelíbilo olomouckým bekům.

51:27
    Olomouc zakládá nový útok.

50:15
    Jenže Vítkovicím se podařilo vyvézt puk a Věntus už míří na led.

Kristýna Nováková

Branky a nahrávky: 18. Kučera (Ministr, Tomajko), 31. Hlaváč (Štědrý, Hladiš), 43. Krupa (Štědrý) – 6. Bernovský (Potočný), 12. Ryšavý (Potočný), 28. Lednický (Bernovský), 61. Ryšavý (Potočný)

HC Olomouc: Hasala (Fajgl) – Hlaváč, Pírek, Mader, Groch, Vosátko, Štrbík, Hladiš – Ruda, Štědrý, Kalač, Ministr, Kučera, Tomajko, Krupa, Tarnoczy, Tichý, Horký, Rosecký
    HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Doliška) – Mrva, Fědor, Ryšavý, Potočný, Kylnar, Věntus, Zapletal, Bernovský, Lednický, Beránek, Bystroň, Machů, Krška, Gebauer, Vojtovič, Rajčan, Krejsa