Zlín – Karviná | 1:4 (kon.) | | | Příbram – Jablonec | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Bohemians 1905 | 4:0 (kon.) |
Pardubice – Sokolov | 4:0 (kon.) | | | Vyšehrad – Dukla Praha | 1:3 (kon.) | | | Prostějov – Třinec | 2:2 (kon.) |
Česko U18 – Ukrajina | 0:0 (2:3 po pen.) |
Norwich – Chelsea | 2:3 (kon.) | | | Brighton – Southampton | 0:2 (kon.) | | | Manchester Utd. – Crystal Palace | 1:2 (kon.) |
Sheffield Utd. – Leicester | 1:2 (kon.) | | | Watford – West Ham | 1:3 (kon.) | | | Liverpool – Arsenal | 3:1 (kon.) |
Osasuna – Eibar | 0:0 (kon.) | | | Real Madrid – Valladolid | 1:1 (kon.) | | | Celta Vigo – Valencia | 1:0 (kon.) |
Getafe – Ath. Bilbao | 1:1 (kon.) |
Augsburg – Union Berlín | 1:1 (kon.) | | | Düsseldorf – Leverkusen | 1:3 (kon.) | | | Hoffenheim – W. Brémy | 3:2 (kon.) |
Mohuč – Mönchengladbach | 1:3 (kon.) | | | Paderborn – Freiburg | 1:3 (kon.) | | | Schalke – Bayern | 0:3 (kon.) |
Parma – Juventus | 0:1 (kon.) | | | Fiorentina – Neapol | 3:4 (kon.) |
Amiens – Nantes | 1:2 (kon.) | | | Angers – Méty | 3:0 (kon.) | | | Brest – Remeš | 1:0 (kon.) |
Dijon – Bordeaux | 0:2 (kon.) |
Pohronie – Trenčín | 0:4 (kon.) | | | Ružomberok – Trnava | 0:1 (kon.) | | | Michalovce – Sereď | 1:1 (kon.) |
Vltavín – Rakovník | 4:0 (kon.) | | | Benešov – Sparta B | 0:0 (6:7 po pen.) | | | Domažlice – Slavia B | 4:3 (kon.) |
Ústí n/O – Ml. Boleslav B | 2:1 (kon.) | | | Velvary – Jablonec B | 1:1 (3:4 po pen.) |
Petřkovice – Frýdek-Místek | 1:3 (kon.) | | | Rosice – Znojmo | 1:1 (kon.) | | | D. Benešov – Blansko | 1:1 (kon.) |
Hlučín – Slovácko B | 1:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Olomouc | 1:4 (kon.) | | | Karviná – Slovácko | 1:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Olomouc | 2:4 (kon.) | | | Karviná – Slovácko | 4:4 (4:2 po pen.) |
Slovan Bratislava U21 – Dubnica | 0:2 (kon.) | | | FC Košice – Žilina B | 1:0 (kon.) | | | Púchov – Petržalka | 1:1 (kon.) |
Poprad – KFC Komárno | 2:0 (kon.) | | | Skalica – L. Mikuláš | 1:1 (kon.) |
Orlando City – Atlanta United | 0:1 (kon.) | | | Portland – Seattle | 1:2 (kon.) |
Cracovia – Arka | 3:1 (kon.) | | | Gdańsk – Śląsk | 1:1 (kon.) | | | Raków – Lech Poznaň | 2:3 (kon.) |
Ankaragücü – Kayserispor | 1:1 (kon.) | | | Alanyaspor – Kasımpaşa | 4:1 (kon.) | | | Başakşehir – Fenerbahce | 1:2 (kon.) |
konec
Loko Vltavín
4:0
(1:0)
SK Rakovník
68
|
Žlutou kartu dostává Vladimír Valíček (Loko Vltavín).
|
|
67
|
Žlutou kartu dostává Petr Duchoň (SK Rakovník).
|
|
61
|
Žlutou kartu dostává Václav Milec (SK Rakovník).
|
|
59
|
Žlutou kartu dostává Marek Hovorka (Loko Vltavín).
|
|
44
|
Žlutou kartu dostává Jan Severin (SK Rakovník).
|
Branky:
18. Pouzar, 53. Šnajdr, 65. Maione, 78. Pejša
Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Hányš
Diváci:
Karty: 59. Hovorka (VLT), 68. Valíček (VLT) – 44. Severin (RAK), 61. Milec (RAK), 67. Duchoň (RAK)
Neproměněná penalta:
Loko Vltavín:
Koblenc – Valíček (68. Kühnel) , Podzimek, Pouzar, Mysliveček, Hovorka (84. Šmalcl), Pejša (77. Vieira), Uvíra (C), Šípek, Šnajdr, Maione
Náhradníci: Štorc – Kühnel, Šmalcl, Vieira, Melichar
Trenér:
SK Rakovník: Kimia – Peljak, Červený (C), Severin (68. Sklenka), Tvrz (62. Vilímek), Hejda (77. Pucholt), Krupička, Duchoň, Hamouz (62. Schwendt), Milec, Klein
Náhradníci: Razím, Sklenka, Pucholt, Vilímek, Schwendt, Buchlák
Trenér:
Náhradníci: Štorc – Kühnel, Šmalcl, Vieira, Melichar
Trenér:
SK Rakovník: Kimia – Peljak, Červený (C), Severin (68. Sklenka), Tvrz (62. Vilímek), Hejda (77. Pucholt), Krupička, Duchoň, Hamouz (62. Schwendt), Milec, Klein
Náhradníci: Razím, Sklenka, Pucholt, Vilímek, Schwendt, Buchlák
Trenér:
Rozhodčí: Aubrecht – Melničuk, Hányš
Diváci:
David Suchý