Arménie – Itálie 1:3 (kon.) | Gibraltar – Dánsko 0:6 (kon.) | Irsko – Švýcarsko 1:1 (kon.)
Faerské ostrovy – Švédsko 0:4 (kon.) | Norsko – Malta 2:0 (kon.) | Rumunsko – Španělsko 1:2 (kon.)
Izrael – S. Makedonie 1:1 (kon.) | Bosna – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.) | Finsko – Řecko 1:0 (kon.)
Izrael
1:1 (0:0)
Severní Makedonie
Čtvrtek 05.09.2019, 20:45 • Toto Turner Stadium, Beer Sheva • Kvalifikace ME • Skupina G

90+3
    Žlutou kartu dostává Hatem Abd Elhamed (Izrael).

89
    Žlutou kartu dostává Manor Solomon (Izrael). Domácí hráč vidí žlutou kartu po jasném faulu na Egzona Bejtullaie (Severní Makedonie).

83
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Enis Bardhi, přichází Stefan Spirovski.

75
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Moanes Dabour, přichází Tomer Hemed.
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Boban Nikolov, přichází Aleksandar Trajkovski.

69
    Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Ilja Nestorovski, přichází Goran Pandev.
    64. Arijan ADEMI - 1:1

64
    Makedonie právě vstřelila branku!
    První výraznější šance Severní Makedonie v tomto poločase končí brankou, a tak je vyrovnáno na 1:1. Volný kop rozehrával Ezgjan Alioski a na jeho centr si před brankou výborně vyskočil soupeři neobsazený ARIJAN ADEMI. Asistence: Ezgjan Alioski.

60
    Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Omri Ben Harush, přichází Beram Kayal.
    55. Eran ZAHAVI - 1:0

55
    Izrael právě vstřelil branku!
    Deset minut hry z druhého poločasu je pryč a máme tu první branku zápasu. Manor Solomon výborně centroval před branku, jeho projektil pravděpodobně tečoval hostující Kire Ristevski přesně do míst, kam si naběhl a pohodlně skóroval ERAN ZAHAVI. Asistence: Manor Solomon.
    50. Manor Solomon (ISR)

50
    Rohový kop na krátko rozehrával Manor Solomon. Následně akce pokračovala dál a ke střele z otočky se dostal Moanes Dabour. Jeho rána nebyla vůbec špatná, ale míč se od brankové konstrukce odrazil mimo.
    30. Eljif Elmas (MAK)

30
    Eljif Elmas (Severní Makedonie) se dostal po pěkné samostatné akci do dobré střelecké pozice. Z osy hrací plochy vyslal tvrdou ránu. Míč však končí těsně vedle branky, Ofir Marciano (Izrael) zasahovat nemusel.
    24. Moanes Dabour (ISR)

24
    Moanes Dabour sice dostal po zajímavé akci míč do branky hostujícího celku, ale gólová radost netrvala dlouho, hlavní sudí branku neuznává pravděpodobně pro hru rukou, čímž se provinil právě Dabour.

7
    Žlutou kartu dostává Boban Nikolov (Severní Makedonie). Hostující hráč musel faulovat i za cenu karty, neboť by jinak šli domácí v početní převahu na branku.