Banská Bystrica – Färjestad 3:4 (po pr.) | Bern – Kärpät 1:2 (1:3 po s.n.) | Mountfield HK – Frölunda 3:4 (kon.)
Rungsted Seier Capital – Plzeň 2:4 (kon.) | Hämeenlinna – Zug 1:3 (kon.) | Moser Medical Graz 99ers – Cardiff 2:5 (kon.)
Grenoble – Skellefteå 1:4 (kon.) | Ambri-Piotta – Mnichov 2:3 (2:3 po s.n.)
Rungsted Seier Capital
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
HC Škoda Plzeň
Sobota 07.09.2019, 18:00 • Bitcoin Arena, Hørsholm • Hokejová Liga mistrů • Skupina B

58:14
    Jakub Pour dostal dvě minuty za podrážení a hokejisté Rungstedu nyní hrají v pěti proti třem bez brankáře.

53:53
    Petr Straka fauloval v pravém rohu útočného pásma a za zbytečný faul poté vyfasoval dvě minuty. Drama?

50:03
    Roman Vráblík vyhodil puk přes ochranné sklo a dostal dvě minuty za zdržování hry. Přesilová hra domácích.

25:31
    TJ Moore fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Přesilová hra pro Škodu Plzeň.

18:57
    Anders Poulsen dostal dvě minuty za hákování a Plzeň dohraje první třetinu zápasu v početní převaze.

17:36
    Vojtěch Budík fauloval protihráče v samostatném úniku a následovat bude trestné střílení Rungstedu.

11:26
    Vojtěch Němec usedl podruhé v zápase na trestnou lavici, tentokrát se provinil hákováním a dostal trest.

07:06
    Vojtěch Němec to přehnal s důrazem v útočném pásmu a Rungsted si zahraje první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 10. Andersson (Green, Hanna), 47. Hanna – 18. Moravčík (Kodýtek), 20. Gulaš (Rob), 21. Němec, 35. Indrák (Budík)

Rungsted Seier Capital: Lee-Olsen (Lillie) – Fredriksson, Raskob, Schulze, Hanna, Jelert, Møller – Rosenthal, Moore, Lucia – Andersen, Olsson (C), Andersson – Høeg, Poulsen, Boysen – Nistrup, Green, Gade – Harries Andersen. Hlavní trenér: Erik Hjalmarsson.
    HC Škoda Plzeň: Frodl (Kolář) – Čerešňák, Pulpán, Kaňák, Moravčík, Vráblík, Budík, Houdek – Gulaš (C), Vlach, Pour – Kantner, Heřman, Němec – Indrák, Kolda, Rob – Eberle, Kodýtek, Straka. Hlavní trenér: Ladislav Čihák.

Rozhodčí: Marcus Linde, Mads Frandsen. Čároví: Rene Jensen, Henrik Haurum