Kometa Brno – Litvínov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Kladno – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zlín – K. Vary | 5:6 (po pr.) |
CSKA Moskva – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 6:1 (kon.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 4:3 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Kobra – Písek | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 1:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:7 (kon.) |
Havířov – Litomyšl | 9:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Šumperk | 1:5 (kon.) |
Atlantická divize – Metropolitní divize | 9:5 (kon.) | | | Centrální divize – Pacifická divize | 5:10 (kon.) | | | Pacifická divize – Atlantická divize | 5:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Zvolen – MAC Budapešť | 8:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 0:2 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | HC Slovan – Miskolc | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 2:1 (kon.) |
Žilina – SR 18 | 7:0 (kon.) |
konec
OLH Spartak Soběslav
6:2
(2:0, 2:1, 2:1)
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí
55:59
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Martin Novák – 2 min., podrážení).
|
|
53:00
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Josef Mikeska – osobní trest do konce utkání, zásah do hlavy nebo krku).
|
|
53:00
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Josef Mikeska – 5 min., zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Roman Krampl.
|
|
47:30
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Martin Hák – 2 min., hákování).
|
|
43:16
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Martin Dušák – 2 min., krosček).
|
|
36:19
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Radek Benda – 2 min., hákování).
|
|
36:19
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Martin Klimeš – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Josef Mikeska – 2 min., hrubost).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Jiří Kubeš – 2 min., hrubost).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Dalibor Arnold – 2 min., sekání).
|
|
35:54
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Martin Novák – 2 min., hrubost).
|
|
27:12
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Jan Kanov – 2 min., hákování).
|
|
23:57
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Roman Krampl – 2 min., hákování).
|
|
15:45
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Roman Krampl – 2 min., hákování).
|
|
13:50
|
Vyloučení v týmu TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí (Tomáš Kohút – 2 min., vysoká hůl).
|
|
10:30
|
Vyloučení v týmu OLH Spartak Soběslav (Ondřej Liška – 2 min., faul loktem).
|
Branky a nahrávky:
4. Liška (Dančišin, Píha), 18. Píha (Přibyl, Liška), 27. Píha (Dančišin), 36. Dančišin (TS), 44. Přibyl (Liška, Matoušek), 59. Čížek (TS) – 23. Mikeska, 60. Dušák (Arnold)
Rozhodčí: Martin Šperl — Aleš Vavruška, Ondřej Tuháček
Diváci: 780
Neproměněná penalta:
OLH Spartak Soběslav:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
TJ Lokomotiva Veselí n. Lužnicí:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Martin Šperl — Aleš Vavruška, Ondřej Tuháček
Diváci: 780