Kometa Brno – Litvínov | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 2:3 (po pr.) | | | Liberec – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Kladno – Třinec | 1:2 (kon.) | | | Plzeň – Sparta | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Vítkovice | 4:5 (1:2 po s.n.) |
Zlín – K. Vary | 5:6 (po pr.) |
CSKA Moskva – Novosibirsk | 3:0 (kon.) | | | Jokerit – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 6:1 (kon.) |
Petrohrad – N.Novgorod | 4:3 (kon.) |
Bolzano – Znojmo | 5:0 (kon.) |
Kobra – Písek | 3:6 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 1:6 (kon.) | | | Warriors Brno – Vsetín | 1:7 (kon.) |
Havířov – Litomyšl | 9:3 (kon.) | | | Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Šumperk | 1:5 (kon.) |
Atlantická divize – Metropolitní divize | 9:5 (kon.) | | | Centrální divize – Pacifická divize | 5:10 (kon.) | | | Pacifická divize – Atlantická divize | 5:4 (kon.) |
Banská Bystrica – Košice | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Zvolen – MAC Budapešť | 8:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nitra | 0:2 (kon.) |
Trenčín – Nové Zámky | 2:1 (po pr.) | | | HC Slovan – Miskolc | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Poprad | 2:1 (kon.) |
Žilina – SR 18 | 7:0 (kon.) |
konec
Lokomotiva Česká Třebová
9:6
(3:2, 5:1, 1:3)
HC Orli Lanškroun
56:00
|
Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Jan Vítek – 2 min., podrážení).
|
|
50:24
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Lukáš Krátký – 2 min., podrážení).
|
|
48:36
|
Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Filip Altenburger – 2 min., sekání).
|
|
44:57
|
Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Adam Vrbický – 2 min., napadení).
|
|
40:29
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Lukáš Krátký – 2 min., podrážení).
|
|
38:34
|
Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Filip Altenburger – 2 min., podrážení).
|
|
30:04
|
Vyloučení v týmu Lokomotiva Česká Třebová (Matyáš Maršík – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
|
|
23:57
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Lukáš Krátký – 2 min., hákování).
|
|
15:29
|
Vyloučení v týmu HC Orli Lanškroun (Matyáš Stránský – 2 min., napadení).
|
Branky a nahrávky:
5. Bezděk (Teplý), 12. Teplý, 17. Teplý (Bezděk), 22. Maršík (Teplý), 22. Maršík (Altenburger), 23. Vítek, 27. Teplý (Maršík), 32. Teplý (Vítek), 45. Vítek (Neumann) – 11. Stránský (Gildainová), 19. Gildainová, 36. Gildainová (Stránský), 48. Gildainová, 52. Gildainová, 60. Gildainová
Rozhodčí: Jakub Nešický, Vojtěch Švub
Diváci: 45
Neproměněná penalta:
Lokomotiva Česká Třebová:
Náhradníci:
Trenér:
HC Orli Lanškroun:
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Orli Lanškroun:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Nešický, Vojtěch Švub
Diváci: 45